Szklane stoliki do salonu

Szklane stoliki do salonu

Aktywne filtry:

W sklepie internetowym Oleslaw.pl prezentujemy szklane stoliki do salonu. Kolekcja jest meblarską biżuterią pokoju dziennego, a meble tworzą w niej zbiór unikalny. Stoliki magnetyzują wytworną elegancją, podkreślając, że luksus może mieć różne oblicze. Każdy w tej galerii znajdzie swój ulubiony kawowy stolik ze szklanym blatem. To nie tylko wersje bogato zdobione, ale również oszczędne w formie, w których głównym elementem dekoracyjnym jest nietuzinkowa, połyskująca tafla. Asortyment sklepu tworzą szklane stoliki kawowe o różnej wysokości, kształcie i kolorze surowca przeznaczone do salonu. Głównym elementem, mocno kojarzonym z odmianą nurtów luksusowych jest szklany blat, ale dla miłośników naturalnych surowców dedykowane są modele przepięknie odsłaniające dostojny marmur. Wszystkie wersje gustownie błyszczą i mają klasę. Elegancja jest motywem przewodnim tej kolekcji stolików. To nie tylko połyskujące tafle, ale również błyszczące wsporniki i elementy, które magnetyzują światłem. Meble zachwycają nietuzinkową geometrią. To zaskakujące w niektórych przypadkach bryły, które pokazują, że meblarstwo może być również sztuką. 

Stoliki ze szklanym blatem do wnętrza salonu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Wszystkie produkty w tej kolekcji sklepu Oleslaw.pl udowadniają, że forma jest kluczem efektywności. Niektóre warianty szklanych stolików zaskakują kreatywnym uformowaniem i jego niesamowitą bryłą. Prezentowane w tej kolekcji kawowe stoliki ze szkła przeznaczone do salonu mają nowoczesne odsłony, ale wszystkie są mocno reprezentacyjne. Kreatywnym pomysłem są owalne modele, a szczególnie modele do salonu, których blaty są otoczone rzymskimi cyframi. W wersji glamour dostępne są szklane stoliki salonowe połączone z metalem w kolorze starego lub słonecznego złota. Biały marmur rozświetli wnętrze niewielkiego salonu. Stoliki szklane do salonu w formie prostokąta nie muszą być transparentne, ale mogą mieć kolor! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni odcień z proponowanego wzornika. W ten sposób możesz idealnie dopasować mebel do swoich potrzeb i charakteru wnętrza. 

Szklane stoliki eksponują styl, funkcjonalność i wyjątkową jakość. Stoliki w ofercie mebli do salonu lśnią nie tylko połyskującymi powierzchniami, ale również niespotykanym dopracowaniem. To meble skrupulatnie przemyślane, inteligentnie zaprojektowane i po mistrzowsku przekute w kreatywną, szklaną bryłę. Prezentują wysokiej klasy architekturę. Kawowe stoliki są trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, a szkło, z którego zostały wykonane jest kilkukrotnie hartowane. To wielokrotnie nagradzane meble, o czym świadczą specjalne certyfikaty: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego kawowego stolika ze szkła otrzymasz gratis e-book o wartości 39 zł autorstwa znanej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej, który jest dużym wsparciem w samodzielnym urządzaniu salonów industrialnych. Kolekcja szklanych stolików do salonu emanuje różnorodnością, a produkty zachwycają nie tylko wyjątkowym szykiem, ale również ergonomią. Blaty stolików wykonane ze szkła zdecydowanie zmieniają wizerunek salonu – rozświetlają go i optycznie powiększają. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją – szklane stoliki do salonu to meble, które zachwycą swoją lśniącą powłoką i podkreśla luksusowy charakter pokoju.