Białe stoliki do salonu

Białe stoliki do salonu

Aktywne filtry:

W tej kolekcji sklepu Oleslaw.pl prezentujemy białe stoliki do salonu, które charakteryzują się jasnym odcieniem – dobrze rozświetlą każdą strefę relaksu. Kawowe stoliki są niezbędnym dopełnieniem pokoju dziennego i nieodłącznym duetem kanap, sof i puf. Wykazują dużą wszechstronność we wnętrzu, ponieważ mogą służyć na wiele sposobów. Białe stoliki sprawdzą się w salonie jako podręczny podest na odstawienie książki bądź telefonu albo jako mały blat do serwowania napojów. Galerię w Oleslaw.pl tworzą białe stoliki do wnętrza salonu w wielu stylach i mające różnorodne profile. W ofercie znajdziesz sporo meblarskich interpretacji oraz odmienne kształty blatu. Okrągłe białe blaty stolików prezentują przyjazne linie, szczególnie polecane do wnętrza niewielkiego salonu. Kawowe stoliki w kolorze białym będą bezpiecznym meblem dla rodziny z dziećmi. Prostokątne stoliki w białym kolorze to klasyk, a kwadratowe mogą być mini blatem np. pod laptopa. Wersje z dodatkową półką mają więcej miejsca do przechowywania, a salonowe stoliki w bieli składające się z kilku elementów prezentują obszerniejsze blaty. Te właśnie warianty wyróżniają się dużą modułowością. Jeśli potrzebujesz zwiększyć roboczą powierzchnię, rozsuwasz poszczególne moduły, tworząc więcej miejsca. To idealne rozwiązanie do wnętrz z ograniczonym metrażem. Meble charakteryzują się także różną wysokością. Salonowe stoliki w białym kolorze mogą sięgać do kanapy, a inne prezentują modernistyczne, niskie odmiany. Wybierasz taką wersję, która precyzyjnie wpisuje się w Twoje potrzeby i styl pokoju dziennego. 

Stoliki w białym kolorze do salonu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Pięknie w salonie wyglądają rodzaje minimalistyczne – białe stoliki w industrialnej odsłonie, które w kolekcji sklepu mają zupełnie odmienny odcień. Czarne wsporniki zastąpiono jasnymi, dlatego nowe stelaże i jasne, dębowe blaty tworzą białe stoliki do salonu w typie scandi. Urzekają szlachetną, drewnianą powierzchnią i jasnym obliczem doskonale wpisując się w nordyckie i mocno popularne style. Nie brak też wersji glamour – to marmurowe stoliki w białym kolorze, które w salonie podkreślą luksusowy aranż. Ciekawie prezentują się wersje w kształcie tacy czy proste i lekkie kostki. Inspirującym designem wyróżniają się szerokie, jasne kopuły – to przykład eleganckiego stolika do salonu w białym kolorze, połączonym z unikatową strukturą blatu. Takie wersje białych kawowych stolików do salonu mocno zwracają uwagę swoją szlachetną i opływową stylistyką. Geometryczne modele są wyraźne – białe stoliki w takim profilu będą harmonijnym dopełnieniem salonu. 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl wyróżnia rzetelne dopracowanie. To jakość, która widoczna jest na każdym etapie produkcyjnym białego stolika. Meble do salonu prezentują profesjonalny projekt bryły oraz mistrzowskie wykończenie – kawowe stoliki w białym kolorze charakteryzują się solidnością i odpowiednim wyważeniem. Gładkie i jednolite blaty zapewniają optymalną powierzchnię w salonie nie tylko do serwowania napojów, ale czasem i tymczasowej pracy. Wszystkie łączenia korpusu z nóżkami są profesjonalnym spoiwem. Stoliki można łatwo połączyć z innymi meblami w naszym sklepie internetowym, tworząc doskonale pasujące do siebie komplety. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu Oleslaw.pl. Prezentowane w niej białe stoliki do salonu zachwycą Cię swoją ponadczasową, jasną odsłoną.