Fotele tapicerowane

Fotele tapicerowane

Aktywne filtry:

Fotele tapicerowane cieszą się ogromną popularnością w naszym sklepie. To miłe dla oka i w dotyku fotele, które są najwygodniejszym wypoczynkiem, gwarantującym wykreowanie relaksacyjnej części salonu na wysokim poziomie. Fotele w wersji tapicerowanej są modne również dlatego, że przytulność tkaniny przenoszą na aurę wnętrz, tworząc w nich klimatyczne kąciki do czytania, oglądania lub zupełnego wyciszenia. W modelach z bocznym oparciem można nawet uciąć sobie poobiednią drzemkę. Tapicerowane fotele mają jeszcze jedną zaletę, mocno uwypuklają intensywność koloru. To profesjonalne wyselekcjonowanie tkanin, które sprawia, że modele tapicerowane błyszczą lekką poświatą barwy, jaką reprezentują. A tych w naszej kolekcji jest sporo. Nie tylko są nimi neutralne odcienie w harmonijnych i stonowanych bielach, szarości czy czerni. To również sielskie odmiany tkanin tapicerskich w pastelowych odsłonach pudrowego różu, seledynu czy błękitu, które do pomieszczenia wprowadzają lekkość i subtelność. Dla miłośników odważnych tonacji dedykowane są żywe i dynamiczne barwy żółci, czerwieni lub zieleni, które mogą stanowić w salonie ciekawy akcent, przełamujący monotonność stylistyczną aranżacji. 

W kolekcji znajdziesz również fotele tapicerowane z ekoskóry lub skóry naturalnej – włoskiej odmiany, szlachetnej i mono luksusowej. Znajdziesz tu wersje zupełnie gładkie lub pikowane, z dodatkowymi poduchami i podnóżkiem. Osobną klasę stanowią fotele tapicerowane biurowe, które są spektakularnym siedziskiem, od razu przykuwającym uwagę. To nie tylko idealny zarys mebla, ale również w pełni nowoczesne meble, w których zastosowano pionierskie technologie obrotowe i regulacyjne. Ich zjawiskowy sznyt uzyskano, stosując jako wykończenie szlachetne odmiany drewna, które emanują naturalistycznym deseniem usłojenia. Wyróżnia to tapicerowane fotele w sposób szczególny, ponieważ wyglądają one wyjątkowo, co nie bez znaczenia pozostawia wizualizację miejsca, w którym się znajdują. 

Fotele tapicerowane w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepuOleslaw.pl  dedykowany jest dla każdego stylu. Znajdziesz tu prestiżowe wersje biurowe, które są mocno reprezentacyjne i wyglądają wyjątkowo profesjonalnie. Do wyboru masz też rodzaje glamour – fotele tapicerowane welurem, które wyróżnia głębia koloru i konstrukcja lśniąca złotem lub srebrem. Warto zwrócić uwagę na zaskakującą konstrukcję foteli, które przypominają profilem plażowe koszyki. To udana premiera siedzisk, które łączą nowoczesny stelaż z wakacyjną formą odpoczynku. Industrialne fotele tapicerowane mają konstrukcje wykonane z metalu. To z reguły delikatne, metalowe rurki, które nadają siedziskom dużo subtelności i odciążają wizualnie bryłę. Wersje klubowe prezentują klasyczną geometrię i minimalizm formy, a współczesne są uniwersalnym rozwiązaniem, w którym nieskomplikowanie idzie w parze z klasyczną elegancją. Zupełnie okrągłe formy to asymetryczne, ale ciekawe fotele tapicerowane, które proponują opływowe, przyjazne kształty. 

Cała kolekcja foteli tapicerowanych jest majstersztykiem. To koncepcja oparta na pomysłowych rozwiązaniach, które nie są przewidywalne, dlatego uwodzą inspirującymi i nieoczywistymi kształtami. W ofercie znajdziesz przewidywalną, typową architekturę mebla, ale również fotele tapicerowane, które promieniują niebanalnym designem. Boczne oparcia na głowę, podłokietniki, podnóżki i regulowane wysokości zwiększają ergonomię produktów, które dopasowują się błyskawicznie do potrzeb użytkowników. To formy przemyślane, które wyróżnia niedościgniona jakość, potwierdzona w konkursowych wyróżnieniach i unikalnych certyfikatach, jak: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Wszystkie fotele tapicerowane mają wzmocnione materiały, odporne na zabrudzenia i przetarcia, są wytrzymałe i trwałe oraz wykazują długie użytkowanie w niezmienionej postaci. Tapicerowane siedziska foteli nie ulegają deformacji i odwzorowaniu, to elastyczne i sprężyste struktury, które zapewniają wygodny relaks. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, z pewnością znajdziesz w niej swój wymarzony model. Fotele tapicerowane to symbol luksusowego odpoczynku.