Fotele bujane

Fotele bujane

Aktywne filtry:

Fotele bujane znów wracają do łask! Kołysząc się w tak wygodnym fotelu, uspokajasz nerwy i doświadczasz niesamowitego spokoju. Kolekcja z Oleslaw.pl udowadnia, że nawet dorośli kochają delikatne bujanie w fotelu, które gwarantuje kilka miłych chwil w ciągu całego dnia. Fotele bujane to pełen relaks, ale w zupełnie innym wymiarze. To, co wyróżnia produkty, to design, który ma wspierać dekoracyjnie pomieszczenie, w jakim się znajduje to ruchome siedzisko. Charakterystyczne płozy nie pasują do wszystkich stylów i wnętrz, dlatego nasza kolekcja zawiera też uniwersalne modele. To fotele bujane, ale w zamaskowanej formie. Możesz uruchomić taką funkcję ruchu, kiedy tylko zechcesz, choć siedzisko nie ma płoz, lecz tradycyjne wsporniki. Asortyment sklepu zawiera regulowane wersje, w których fotele bujane mogą mieć różny kąt nachylenia. Niektóre produkty oferują ułożenie ciała na wpół leżące, co pozwala nawet na ucięcie sobie poobiedniej drzemki. Bujane fotele na biegunach są dedykowane do stref relaksu zarówno w domowym salonie, jak i korporacyjnych miejscach odpoczynku. To idealne wyposażenie kącików czytelniczych i pokojów dziecięcych. Dedykowane kobietom kochającym ręczne robótki i osobom, które od czasu do czasu muszą w samotności pomyśleć o niebieskich migdałach. 

Żeby wypoczynkowy fotel mógł dostarczyć niezapomnianego relaksu, na miarę 5-gwiazdkowego hotelu, musi również mieć miły dla oka wygląd i przyjemną w dotyku tkaninę. Tylko fotele bujane tapicerowane są w stanie sprostać tym wymogom. Kolekcja zawiera głównie wersje z materiałowym obiciem, ale również w odsłonie ekoskóry lub skóry naturalnej. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa wełna kaszmirowa, która jest przyjazna dla skóry, ma właściwości antyalergiczne, termoregulujące i nie chłonie zapachów. Inną odmianą elegancko podkreślającą fotele bujane jest welur i bawełna – równie przyjemne i odpowiednie do komfortowego relaksu materiały. Modele z ekoskóry lub skóry mają jeszcze jedną zaletę – są mocno luksusowe i zdecydowanie podkreślają prestiż wnętrza, w jakim się znajdują. 

Bujane fotele w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu pozwala na dobór takiego modelu fotela na biegunach, który odpowiada Twoim osobistym preferencjom. Fotele bujane w sklepie Oleslaw.pl są ciekawym aranżacyjnie meblem. To miękko poprowadzone linie w modelach kubełkowatych, wysokich i zamkniętych, które mają mocno reprezentacyjny charakter, nie tylko ze względu na designerski kształt, ale również głębię koloru i wysoką ergonomię. Dodatkowe boczne zabudowanie, wydłużone podłokietniki i opływowe kształty sprzyjają kołyszącym ruchom. Bujane fotele na biegunach mogą być również wyrazem troski o własne zdrowie, nie tylko psychiczne, ale i fizyczne. Niektóre wersje odciążają kręgosłup. Część kolekcji stanowią fotele bujane, idealnie nadające się do biura: domowego i korporacyjnego. To meble, które zachwycają szlachetnym połączeniem surowców: skóry i naturalnego drewna, przykuwającego uwagę cudownym deseniem słojów. To wysoko luksusowe produkty – mercedes wśród wszystkich foteli przystosowanych do efektownej i komfortowej pracy. Oferta eksponuje również bujane fotele w wersji salonowej glamour lub skandynawskiej, która łączy w sobie nowoczesność materiałów i prastarość płoz. 

Wszystkie fotele bujane są mistrzowskim ujęciem bryły i pionierskim zastosowaniem najnowszych technologii. Tu wszystko jest ze sobą idealnie zespolone i wykończone ze szczególną starannością. Każdy etap mebla prezentuje najwyższą klasę gatunku. Od profesjonalnego zaplanowania bryły, po jej rzemieślnicze powołanie do rzeczywistości, aż do mistrzowskiego dopracowania. Wszystkie fotele bujane na biegunach są odpowiednio wyważone i zapewniają bezpieczne użytkowanie. To trwałe produkty, które wykazują solidną wytrzymałość i długie korzystanie mebla bez żadnego uszczerbku – niedościgniona jakość potwierdzona konkursowymi wyróżnieniami i certyfikatami jak: „Wood Pemium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu. Fotele bujane w naszym asortymencie są inspiracją do tworzenia wspaniałych stref komfortu.