Okrągłe

Okrągłe

Aktywne filtry:

Kolekcja kawowych stolików okrągłych ujmuje przyjaznym zarysem. Okrągły blat stolika to aktualnie bardzo popularny kształt, który jest niezwykle praktyczny. Taki mebel to symbol porozumienia i braterstwa – jednoczy wokół blatu. Stolik kawowy z okrągłym blatem jest delikatniejszy w profilu niż kwadratowy i zdecydowanie bezpieczniejszy. Opływowe linie zachęcają do odpoczynku w asyście takiego mebla. Spotkanie z przyjaciółką przy popołudniowej kawie albo samotny wieczór z lekturą będzie przyjemniejszy, jeśli pod ręką będziesz mieć potrzebne rzeczy. Okrągły stolik kawowy to idealny blat do serwowania napojów i odstawienia notatnika, telefonu lub książki. Meble do kawy mają jeszcze jedną, kluczową zaletę. Są niezwykle eleganckie. W tej ofercie znajdują się stoliki kawowe, których design został oparty na ponadczasowej odmianie industrialnej – nie tylko modnym, ale również plastycznym trendzie, dobrze wpisującym się w wiele przestrzeni. To za sprawą szlachetnych odmian drewna, z których wyprodukowane są blaty stolików. Ich zachwycająca, naturalistyczna powłoka jest ozdobą samą w sobie. Gładka połać, która swoim usłojeniem opowiada historię drzewa, a meblu i pomieszczeniu dodaje ciekawej dynamiki. Kawowe stoliki okrągłe w takim wykonaniu zupełnie zmieniają aurę wnętrza. Magnetyzują i olśniewają.

 

Okrągłe stoliki kawowe w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl bazuje na surowej geometrii, ale to akurat jest zaletą mebla. Na pierwszym planie znajduje się przecież gustowny, okrągły blat, który od razu przyciąga uwagę i to on jest głównym bohaterem. Okrągłe stoliki do kawy mają smukłe linie – to otwarte i lekkie bryły, które wnętrzu nie zabierają przestronności, ale wprowadzają do niego ciepłą, przyjemną nutę. Z takimi meblami zyskuje każde wnętrze. W typowym, industrialnym nurcie ten wytworny blat stolika jest uniesiony, na czarnych, metalowych wspornikach, dodając mu subtelności. Okrągłe kawowe stoliki w połączeniu z białą odmianą nóżek prezentują się jeszcze delikatniej. W takiej formie mogą zdobić nawet pokoje urządzone w stylu skandynawskim. W kolekcji Oleslaw.pl znajdują się kawowe modele stolików z różnym uformowaniem stelaży oraz wersje z dodatkową półką, które są funkcjonalniejsze, ale cięższe w bryle. Modne zestawy składające się z 2 elementów o różnej wysokości albo pojedyncze modele – to kolekcja pełna możliwości, ułatwiająca dopasowanie odpowiedniego modelu do własnych preferencji. Okrągłe stoliki do kawy, to wytrzymałe i długo służące w niemienionej postaci meble – gwarantują przyjemność użytkowania na okrągło!

Kawowe stoliki ze sklepu Oleslaw.pl wyróżniają się dopracowanym wykończeniem. W meblu minimalistycznym ma ona podwójne znaczenie. Jakość musi być nieskazitelna, by okrągły stolik mógł emanować klasą i elegancją. Wszystkie meble kawowe okrągłe w ofercie sklepu spełniają wszelkie normy i wymagane atesty. Są pokrywane preparatami, które zabezpieczają blat stolika, jednocześnie będąc w pełni bezpiecznymi, nawet dla dzieci. Profesjonalny dobór surowców wpływa na efektowny design mebli, o czym świadczą renomowane certyfikaty: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Okrągłe stoliki kawowe są dedykowane fanom praktycznych sprzętów, którzy nie lubią finezyjnych kształtów i nadmiernego fornirowania mebli. Dębowe, okrągłe blaty stolików do kawy są niezwykle wytrzymałe – produkty mają szansę stać się wielopokoleniową pamiątką rodzinną. Świetnie wpasowują się w nowoczesne, minimalistyczne trendy. Będą idealnym meblem zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych.