Tapicerowane

Tapicerowane

Aktywne filtry:

Krzesła tapicerowane w kolekcji Oleslaw.pl są dowodem na to, że forma może podążać za funkcjonalnością, a jednocześnie łączyć estetykę i maksymalną użyteczność. Uniwersalność krzeseł materiałowych wynika z profesjonalnego połączenia w jednej bryle wygody i nowoczesności, czyli designu odpowiadającego na zapotrzebowania użytkowników. Nie ma milszych dla oka i dotyku siedzisk niż krzesła tapicerowane. To wspaniałe uzupełnienie stołu, które pomimo materiału może mieć wiele odsłon stylistycznych. Kolekcja krzeseł tapicerowanych w Oleslaw.pl pozwala na indywidualny dobór produktów. Każdy użytkownik ma przecież własne preferencje – jedni wolą harmonię i klasykę, inni ekstrawagancję i odwagę stylistyczną zaskakujących form. Jedno jest pewne – nasza galeria stawia na ogromne zróżnicowanie, jest mistrzowskim rezultatem swobodnej zabawy formą i kolorem. Krzesła tapicerowane w tej kategorii są czasem małym dziełem sztuki, a czasem klasyczną, minimalistyczną bryłą. Niektóre z nich stanowią inspirujące, kolorystyczne akcenty, które mogą być świetnym przełamaniem monochromatycznych aranżacji wnętrza. Niezależnie od tego, czy modele tapicerowane są obite skórą, czy welurem zawsze prezentują klasyczną odmianę elegancji, będąc ponadczasowym wyposażeniem przestrzeni. 

Tapicerowane krzesła w ofercie sklepu Olesław.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl urzeka wygodą. To elastyczne i sprężyste krzesła w wersji tapicerowanej, w których można się swobodnie zapaść. Krzesła dzięki zastosowaniu w nich tkanin tapicerskich emanują miękkością i delikatnością. To puszyste powłoki, idealnie dostosowujące się do profilu sylwetki, jednak tak skonstruowane, by po użytkowaniu zawsze wracać do swej pierwotnej postaci. Krzesła nie odwzorowują się i nie odkształcają. Prezentują bezterminową klasę i estetykę. Modele tapicerowane na wysokich i cienkich nóżkach są odpowiednio wyważone, ale mają ogromną zaletę modelowania trudnych przestrzeni. Uniesienie korpusu krzesła odciąża bryłę, dlatego krzesła tapicerowane w tej kolekcji są wysublimowanymi profilami, które nie zabierają wnętrzu przestronności i światła. Materiał, jakim są wykończone wnosi do środka ciepło, kreuje w nim przyjemny klimat i miłą aurę. Krzesła tapicerowane są dowodem na to, że nawet meble mogą łączyć w sobie szlachetny wygląd i przyjazne kontury. 

Galerię sklepu wyróżnia feeria barw obić tapicerskich. Sporo tu neutralnych i harmonijnych krzeseł w odcieniu bieli, czerni i szarości, które dobrze łączą się z innymi kolorami wnętrza. Krzesła tapicerowane w pastelowych odmianach błękitu, różu czy oliwki są dedykowane miłośnikom delikatnych kolorów. Butelkowa zieleń, intensywne indygo czy ciemny karmin to wyraziste tonacje, które świetnie podkreślą wyraziste nurty. Dla kochających odmienność i odwagę proponujemy krzesła tapicerowane w żywych barwach słonecznej żółci, trawiastej zieleni i ognistej czerwieni. Takie barwy coraz częściej podbijają serca osób kochających ekstrawagancję. To odcienie tapicerki, które będą dodatkiem, wnoszącym do wnętrza sporo dynamiki i radości. Jasne siedziska i długie drewniane nóżki prezentują krzesła tapicerowane w odmianie scandi. Wsporniki w kolorze błyszczącego złota lub srebra to idealne wyposażenie wnętrz glamour, a krzesła materiałowe z czarnym stelażem będą pasować do wnętrz industrialnych, podobnie jak modele wykonane ze skóry. Do wyboru masz symetryczne i niejednorodne oparcia. Te w kształcie muszelki są ogromnie popularne w naszym sklepie internetowym. Gładkie i jednolite będą idealnie zdobić salony nowoczesne i minimalistyczne, a te z dodatkowymi pikowaniem i przeszyciami stworzą dostojną aranżację wnętrz luksusowych. 

Wszystkie krzesła tapicerowane z Oleslaw.pl prezentują wysoką klasę gatunku. To niedościgniona jakość, którą widać na każdym etapie konstrukcyjnym krzeseł – od profesjonalnego zaprojektowania bryły, przez kreatywne powołanie do rzeczywistości, aż do starannie dopracowanego wykończenia tkaniną tapicerską. To trwałe krzesła – charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Krzesła tapicerowane są odpowiednio wyważone i prezentują stabilne profile. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.