Fotele biurowe

Fotele biurowe

Aktywne filtry:

Ergonomiczne fotele to obowiązkowe wyposażenie biur, korporacji, gabinetów i pracowni. W sklepie internetowym Oleslaw.pl prezentujemy fotele biurowe, które ekspresowo dostosowują się do wymagań i osobistych preferencji pracownika. Są przeznaczone pod konkretne stanowiska pracy, idealnie komponując się z każdym blatem, zarówno osoby spędzającej długie godziny przy komputerze, jak i takiej, która siada przy swoim stole okazjonalnie. Fotele biurowe w naszej kolekcji z łatwością dopasowują się do wykonywanych czynności: prac księgowych, architektonicznych lub copywriterskich. Fotele przeznaczone do biura dostępne w ofercie sklepu Oleslaw.pl uwzględniają dostosowane się do wzrostu, wagi i postury osoby pracujacej. Inwestując w taki model, biurowy dbasz o zdrowie. Fotele zupełnie zmieniają jakość pracy i wpływają pozytywnie na jej efektywność. Fotele biurowe w tym asortymencie wykazują dużą elastyczność i funkcjonalność. Pomagają zapobiegać zwyrodnieniem kręgosłupa, podpierają w prawidłowej postawie odcinek lędźwiowo-krzyżowy oraz odciążają ręce i stopy. Praca w pozycji siedzącej wymaga, chociaż niewielkich mikroruchów, dlatego wersje regulowane i obrotowe pozwolą na swobodę i mobilność nawet wtedy, gdy przez wiele godzin siedzisz. Fotele do biura w tek kategorii to prawdziwy skarb dla wszystkich osób pracujących zdalnie, freelancerów i korporacyjnych pracoholików. 

Biurowe fotele w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment prezentuje różne oblicza mebli do biura. Fotele biurowe mają mocno reprezentacyjną postać i wyraźnie profilowany kształt. Wygoda i funkcjonalność idą tu w parze. Największą popularnością cieszą się fotele, które obracają się dookoła i są wyposażone w kółka. Modele biurowe mają dodatkowe mechanizmy, które pozwalają na regulację wysokości, kąt nachylenia oparcia oraz hamulec utrzymujący mebel w miejscu podczas wstawania, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Fotele biurowe z podłokietnikami odciążają ręce i zwiększają komfort pracy. Idealne zaprojektowane wezgłowie zapewnia stabilne i sprężyste oparcie dla najbardziej zmęczonego odcinka – kręgosłupa. 

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się biurowe fotele tapicerowane skórą. W sklepie Oleslaw.pl mamy wyjątkowe modele, obite naturalną, włoską skórą, które robią oszałamiające wrażenie. To mistrzowsko zaprojektowane i wykonane fotele do pracy biurowej, które charakteryzują się niedoścignioną estetyką i wysokim prestiżem. Spektakularnie wyglądają wersje doi biura w białej skórze, ale cała seria emanuje spektakularną odsłoną, uzyskaną z designerskich opraw, które tutaj stanowi różane drewno. Fotele biurowe w takim wykonaniu mają niesłychanie komfortowe siedzisko, oparcie i podłokietniki. Korpus fotela został wykonany z giętego na ciepło surowca, które prezentuje oryginalną dynamikę uzyskaną z pierwotnych usłojeń drewna. Podstawa oraz elementy metalowe wykonane zostały ze stali polerowanej. Fotel wyposażony jest w obrotową podstawę z cichymi kółeczkami, regulację wysokości i funkcję bujania. Doskonale sprawdzi się w gabinecie, domowym biurze lub sali konferencyjnej. W całej kolekcji znajdziesz także wersje mniej rozbudowane, minimalistyczne, a nawet kubełkowe formy z niższym oparciem. 

Asortyment sklepu wyróżnia dopracowane wykończenie każdego modelu. Fotele biurowe mają tu wysokogatunkową prezencję, wyróżniają się nietuzinkowym projektem oraz mistrzowskim uwolnieniem bryły. To docenione na arenie międzynarodowej siedzenia, które potwierdzają wyróżnienia i dyplomy jak: „Wood Premium Quality” oraz „Furniture Design 3.0”. Wszystkie fotele biurowe są odpowiednio wyważone i eksponują stabilną konstrukcję. Fotele są wytrzymałe i trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Prezentują klasyczną elegancję, a niektóre wersje zdecydowanie poprawiają wizualizację pomieszczenia biurowego. To przede wszystkim praktyczne i stwarzające komfortowe warunki do pracy siedzącej meble, które dbają o prawidłową postawę. W każdy możliwy sposób mają odciążyć przemęczone partie ciała: kręgosłup, ręce i nogi. Niektóre fotele biurowe mają zaskakujący bonus – opcję bujania, która może okazać się wspaniałym wsparciem w wyczerpujących projektach. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, by wybrać swój najlepszy model do pracy. Fotele biurowe z Oleslaw.pl nie zawiodą ani Ciebie, ani Twojego zdrowia.