Kwadratowe

Kwadratowe

Aktywne filtry:

Niewielki rozmiar i symetryczność – te 2 cechy doskonale opisują kategorię, którą tworzą stoliki kawowe kwadratowe. Meble są kluczowe w urządzaniu komfortowych kącików relaksów. Nie mają jednak tylko przeznaczenia domowego, są prestiżowym dodatkiem miejsc publicznych. Bursztynowy, kwadratowy blat kawowego stolika magnetyzuje swoim naturalnym pięknem, poprawiając wizerunek pomieszczenia, w jakim się znajduje. Stoliki kawowe w naszej kolekcji są praktyczną, zgrabną powierzchnią, na której nie tylko można zaserwować mini poczęstunek, ale również pozostawić rzeczy, które chcemy mieć pod ręką: telefony, książki lub magazyny. Kawowy mebel w kształcie kwadratu stanowi doskonałe miejsce do zaaranżowania spotkań ze znajomymi. Kwadratowe stoliki kawowe mają jeszcze jedną cechę – doskonale ocieplają wnętrze przyjazną strukturą dębowego blatu, który jest głównym bohaterem tych mebli. Dzięki niemu są niekwestionowaną atrakcją dekoracyjną. 

Kwadratowe stoliki kawowe w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Cała kolekcja stolików kawowych w kształcie kwadratu w Oleslaw.pl zbudowana jest na jednym trendzie, ale odpowiednie połączenia surowców i minimalistyczne profile nadają im ponadczasowego charakteru. Taka plastyczność pozwala na umieszczenie produktów w wielu stylach aranżacyjnych. Kawowe stoliki z blatem w kształcie kwadratu pomimo swojej industrialnej surowości zachwycają oryginalnością i plastycznością. W galerii sklepu Oleslaw.pl można znaleźć różne wariacje – 1 lub 2 częściowe: z czarnym kolorem wsporników albo białymi stelażami. Jasne modele kwadratowe to ciekawe połączenie solidnego, drewnianego blatu z geometrycznym stelażem. Taki duet pozwala nawet na zastosowanie kwadratowych stolików w trendach skandynawskich, w których mocno podkreśla się związek człowieka z naturą. To proste, ale przyjemne linie, w których najważniejsza jest funkcjonalność, a takie są produkty w tej galerii. Nieskomplikowane, naturalistyczne i wygodne w użytkowaniu. Całą kolekcję kwadratowych stolików kawowych wyróżnia wysublimowanie, delikatność i prostolinijność, która podkreśla, że meble proste w geometrii są bardziej ergonomiczne, a ich konwencjonalność jest ogromną zaletą. 

Wszystkie stoliki w kształcie kwadratu w sklepie Oleslaw.pl to najwyższa jakość, którą potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, jak: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Rzetelność kawowych mebli przejawia się w profesjonalnym dobraniu i zestawieniu wysokogatunkowych surowców. Dębowe blaty stolików kawowych to nie tylko solidne i zaskakująco wytrzymałe powierzchnie, ale również szlachetne i dostojne, które są wizytówką meblowej architektury w wykonaniu Oleslaw.pl. Każdy zakupiony w naszym sklepie internetowym kwadratowy stolik kawowy ma 5-letnią gwarancję. Dodatkowym bonusem jest darmowy e-book autorstwa cenionej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej. Poradnik jest wspaniałym wsparciem dla osób samodzielnie urządzających wnętrza. Wszystkie meble w sklepie Oleslaw.pl prezentują zachwycająco wykończone blaty i pokryte są takimi środkami impregnującymi, które tworzą ekologiczne i bezpieczne powierzchnie. Połacie dzięki temu lśnią delikatną poświatą półmatu. Stoliki kawowe kwadratowe to must have nowoczesnego salonu.