Regały drewno metal

Regały drewno metal

Aktywne filtry:

Regały z drewna i metalu cieszą się w sklepie internetowym Oleslaw.pl ogromną popularnością. Solidna konstrukcja i minimalistyczny profil to cechy, które sprawiają, że formy industrialne nie wychodzą z mody. Wysoka ergonomia, jaka wpisana jest w regały drewno-metal zachęca do użytkowania eksponowanych w tej kolekcji produktów. Regały dedykowane są zwolennikom designerskich i funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrz. Jeżeli szukasz prostych, ale estetycznych mebli koniecznie sprawdź naszą kategorię. 

Prezentowane tutaj drewniano-metalowe regały są na tyle uniwersalne, że mogą dopełniać wiele wnętrz. Idealnie nadają się do salonu, sypialni lub dziecięcego pokoju. W zawodowych przestrzeniach regały drewno metal sprawdzą się jako niezawodne meble do biura, pracowni lub gabinetu. Praktyczne regały od Oleslaw.pl sprawdzą się także w miejscach publicznych jako profesjonalne wyposażenie bibliotek, szkół i recepcji. Meble od Oleslaw.pl świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu. Możesz je łączyć z pozostałymi produktami z naszego sklepu i tworzyć ciekawe, designerskie komplety. Cała kolekcja sklepu to mocny ukłon w stronę geometrii. Wszystkie regały z metalu i drewna w tej galerii są oparte na przewidywalnie poprowadzonych liniach, ale niespotykanym połączeniu poszczególnych szafek i półek. Dzięki temu prezentują się niesamowicie lekko i subtelnie. 

Regały wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Asortyment sklepu Oleslaw.pl przestawia regały z drewna i metalu o konwencjonalnych kształtach, ale dopasowanych do współczesnych trendów. Nie zabierają wnętrzu potrzebnej przestronności. Niezabudowany tył i sporo światła w konstrukcji sprawiają, że to formy subtelne, w których pierwsze skrzypce gra wysoka funkcjonalność produktów. Drewniano-metalowym regałom nie brakuje jednak klasycznej elegancji. Mocnym atutem dekoracyjnym produktów jest dębowe drewno – gatunek dostojny i szlachetny. Jego słoje ujęte w strukturze stanowią naturalny, magnetyzujący deseń, który sprawia, że regały metal-drewno w ofercie sklepu Oleslaw.pl eksponują gustowną dynamikę, emanującą również na wnętrze. 

Regały prezentują niezliczoną ilość półek, które pozwalają na dobrą organizację wnętrza. W galerii sklepu znajdziesz wąskie i proste słupki oraz drewniano-metalowe regały gwarantujące sporo miejsca do przechowywania. Warianty składające się z otwartych wariantów i modele łączone z zamykanymi szafkami. Półki o równych i asymetrycznych wysokościach oraz liczne przegródki, które pozwalają na łatwe usystematyzowanie przechowywanych przedmiotów. Sporo w kolekcji sklepu jest wersji typowo industrialnych. Jeśli jednak potrzebujesz jaśniejszych mebli, zwróć uwagę na regały z drewna i metalu z białym kolorem wsporników. To typowe meble loftowe, ale w ciekawej odmianie scandi. 

Wszystkie regały drewno i metal są uniwersalne i wykazują dużą łatwość połączeń z gotowym już wyposażeniem wnętrza. Wykazują mistrzowskie dopracowanie, wynikające z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu industrialnych mebli. Regały drewno-metal zwracają uwagę solidnym, profesjonalnym wykonaniem. Są odpowiednio wyważone i stabilne. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją.