Stoły drewno metal

Stoły drewno metal

Aktywne filtry:

W kolekcji sklepu Oleslaw.pl prezentujemy stoły z drewna i metalu – ponadczasowe konstrukcje, które będą stanowić wyjątkowy dodatek wnętrza. To uniwersalne drewniane blaty osadzone na metalowych nogach, które doskonale wpiszą się w każdy charakter pomieszczenia, tworząc wygodne jadalnie, miejsca do pracy i wspólnego biesiadowania. Minimalizm cechuje nasze stoły drewno-metal, dlatego produkty doskonale wkomponowują się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i tradycyjne. Proste meble są najbardziej plastyczne – wykazują dużą ponadczasowość. Ich zaletą jest surowość i prostota industrializmu, który stał się dla nas nutą przewodnią tej kolekcji. 

Głównym elementem stołów jest drewniany blat – on wyróżnia drewniano-metalowe stoły i nadaje im wyrazistego charakteru. Metalowe wsporniki są dekoracyjnym dodatkiem i mocną podporą grubego, solidnego blatu stołu. Produkty eksponują naturalistyczne desenie – przepiękne, dębowe słoje, które dominują w profilu mebli. Wszystkie stoły z drewna i metalu od Oleslaw.pl emanują klasyczną elegancją. To konwencjonalne stoły, ale ze szlachetną szczyptą natury. Asortyment wyróżnia bursztynowa barwa – stoły drewno i metal cechuje ciepło, które we wnętrzu utworzy przyjazny klimat. Meble są eleganckie, dominują w pomieszczeniu i podkreślają jego prestiżowy charakter. To typowe stoły w loftowym trendzie – drewniane blaty z gładką, solidną powierzchnią, która pełni funkcję użytkową i dekoracyjną. Połączenia z metalowymi podstawami dodają bryłom lekkości, dlatego drewniano-metalowe stoły prezentują delikatne profile, pomimo solidnych blatów, jakie je tworzą. 

Stoły wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Znaczną część kolekcji sklepu Oleslaw.pl stanowią stoły wykonane z drewna i metalu, które reprezentują jasne gatunki drzew. Drewniane powierzchnie połączono z białym metalem, tworząc ciekawe odmiany, idealnie nadające się do aranżacji skandynawskich. Wszystkie blaty stołów są tak wyprofilowane, by tworzyły lekko opływowe zarysy – bezpieczne i przyjazne profile. Pokryte zostały profesjonalnymi środkami, które nie tylko zabezpieczają delikatną powierzchnię z drewna, ale tworzą na blacie ekologiczną warstwę. Dzięki niej drewniano-metalowe stoły posłużą przez dziesięciolecia w niezmienionej formie, prezentując połyskujący blat. 

Stoły drewno metal wyróżnia wysoka jakość, która jest efektem długoletniego doświadczenia w tworzeniu mebli industrialnych. Wszystkie stoły z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl prezentują mistrzowskie konstrukcje z rzetelnym dopracowaniem. Takie wykończenie mebli zwraca uwagę. To nagradzane egzemplarze, o czym świadczą certyfikaty, jak: „Furniture Design 3.0” i „Wood Premium Quality”. Stoły eksponują światową klasę gatunku. Ich wyrazistość sprawia, że trudno przejść obok nich obojętnie. Zatrzymują magnetyzującym surowcem. Każdy zakupiony w naszym sklepie mebel ma dodatkową rękojmię w postaci 5-letniej gwarancji. Podczas zakupu drewniano-metalowego stołu dodajemy prezent w postaci darmowego e-booka, który inspiruje i zachęca do samodzielnych aranżacji w ponadczasowym, industrialnym stylu. To poradnik autorstwa cenionej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej. Stoły drewno-metal prezentują praktyczny design, mają aksamitne wykończenie i wyróżniają się klasyczną elegancją. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.