Stoliki

Stoliki

Aktywne filtry:

Stoliki szturmem zdobyły salony. Są nierozerwalnym duetem kanap, sof i foteli. Urządzają praktyczne strefy relaksu w pokoju dziennym i są eleganckim uzupełnieniem wnętrza. Mały blat to nie tylko stoliki kawowe, ale również podręczne stoliki – każdą wersję znajdziesz w naszym sklepie internetowym. To, co wyróżnia galerię to niesztampowość i kompletna nieprzewidywalność bryły. Stoliki magnetyzują niebanalnymi profilami. Niektóre z nich są małym cudem sztuki architektonicznej. Wszystkie stoliki udowadniają, że kreatywność i pomysłowość się liczą. To wersje, obok których nie można przejść obojętnie. Hipnotyzują inteligentnym przekuciem ciekawego projektu w zaskakującą bryłę. Asymetryczne i mające to „coś”, czyli stoliki z duszą. Galeria prezentuje klasyczne stoliki do salonu albo modele modernistyczne. Zróżnicowanie oferty polega na ciekawym łączeniu surowców, w nieoczywisty sposób. 

Możesz znaleźć tu stoliki, które tworzą kwadratowe lub okrągłe pnie drzewa oraz odpowiednio wyprofilowane gałęzie, które są wspornikiem dla szklanego blatu. Modele glamour znajdziesz w tej kategorii ekspresowo, ponieważ błyszczą lśniącą powłoką metali w kolorze srebra, złota oraz szkła. Stoliki glamour w wersji luksusowej, na które warto zwrócić uwagę to egzemplarze w kolorze modnej, różowej miedzi i czarnego blatu. Do wyboru masz również marmurowe tafle. Koniecznie musisz zobaczyć stoliki całe ze złota, które mają wygląd odwróconej królewskiej korony. Stoliki na trójnogach, w których blat stanowi drewnianą tacę to spektakularnie wyglądające wersje, podobnie jak awangardowe szafki, które idealnie wyposażą nowoczesne pokoje. Modele ażurowe i na wysokich nóżkach będą odpowiednie do wnętrz małych i ciemnych. Stoliki w tak lekkim profilu przeniosą tę cechę również na pomieszczenie. Design tej kolekcji jest inspirowany najnowszymi, światowymi trendami. 

Stoliki w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl dedykowano wnętrzu urządzonemu w każdym trendzie. Masz niebywałą możliwość dobrania takiego stolika, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie modele łączy niespotykana funkcjonalność. Kolekcję reprezentują modele niewielkie, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Do większych salonów wybierz większe i masywniejsze stoliki, które są wyposażone w dodatkowe półki i szuflady, produkty 2w1 oraz kilkuelementowe zestawy ze zwiększoną ergonomią mebla. To wygodne i praktyczne stoliki, które w niezmienionej postaci posłużą Ci wiele lat. Kolekcja jest obfituje w różnorodność. To meble zarówno dla minimalisty, jak i miłośnika przepychu. Dla tradycjonalisty, który kocha naturalne surowce, jak i modernisty, który zdecydowanie design przedkłada nad materiał. Jakość każdego modelu widoczna jest już w pierwszym kontakcie z meblem. To dzięki profesjonalnym projektom brył, wyselekcjonowanemu doborze surowców, rzemieślniczej kreacji i dokładanemu wykończeniu eksponuje on pierwszą klasę. Stoliki są niezwykle ożywczym dodatkiem salonów, dekoracyjnym niezbędnikiem domu, bez którego zarówno relaks przy filiżance aromatycznej kawy, jak i spotkanie z przyjaciółką nie będzie takie samo.

Stoliki z Oleslaw.pl wyróżnia staranne dopracowanie mebli i wykończenie, które przejawia się w gładko wypolerowanych blatach, solidnych łączeniach i zachwycającym designie. Wszystkie modele łączy trwałość i solidność oraz mistrzowskie ujęcie stylu. Produkty są dobrze wyważonymi bryłami. Ich surowce zostały profesjonalnie wyselekcjonowane, tworząc zgrabne i komfortowe wersje. Świadczą o tym unikalne certyfikaty, które gwarantują najwyższą klasę mebli: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego stolika otrzymasz gratis e-book o wartości 39 zł autorstwa znanej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej, który jest dużym wsparciem w samodzielnym urządzaniu salonów industrialnych. Kolekcja stolików emanuje różnorodnością kształtów, wersje z prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym blatem mogą być ozdobą niejednego pomieszczenia domowego i komercyjnego, stylowo urządzając restauracje i kawiarnie.