Lampy podłogowe

Lampy podłogowe

Aktywne filtry:

Lampy podłogowe w tej kategorii sklepu tworzą galerię unikalnych i niespotykanych na rynku akcesoriów świetlnych. To kolekcja, która udowadnia, że wyposażenie wnętrz nie musi być nudne i przewidywalne. Lampy stojące mają w odsłonie sklepu Oleslaw.pl niebanalne formy. Już przy pierwszym kontakcie z produktem widać, że to ekskluzywne oświetlenie, które eksponuje spektakularne i kreatywne bryły. Cechą, która wyróżnia stojące lampy podłogowe, jest prostota i subtelność. Oprócz nielicznych modeli wszystkie modele wyróżnia pomysłowy profil, ale oparty na geometrycznych uformowaniach. Lampy stojące w tej ofercie nie są jednakowe. Cała kolekcja wyróżnia się nietuzinkową interpretacją oświetlenia, a każdy pojedynczy model jest indywidualnym uwolnieniem bryły, poprzedzony zaskakującym wyobrażeniem lampy. 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl wyróżnia nie tylko niezwykła dekoracyjność produktów. Lampy podłogowe podążają tu przede wszystkim za potrzebami użytkowników. Zaspokajają nie tylko pragnienia estetyczne, ale są komfortowym i wygodnym w użyciu oświetleniem. To warianty na wysięgnikach, których długą ramę możesz łatwo dostosować do swoich wymagań. W galerii znajdują się także stojące lampy, które mają przyjazne, opływowe zarysy składające się kilkunastu kul świetlnych. Geometria nie posiada ostrych kątów w profilu. Kształty są tutaj traktowane w zupełnie nieoczywisty sposób. Kulisty klosz ma postać asymetrycznych pierścieni, a wspornik lampy nie jest pojedynczą nogą, tylko składa się z kilkunastu metalowych promieni, które są niesztampowym i dynamicznym stelażem. Wszystkie podłogowe lampy stojące lśnią swoim wyjątkowym blaskiem.

Stojące lampy podłogowe w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Nawet jeśli nie zamierzasz kupować lampy, warto zapoznać się z całą kolekcją sklepu Oleslaw.pl. Galeria jest inspiracją i pokazuje, w jaką stronę zmierzają nowoczesne trendy w zakresie domowego oświetlenia. Podłogowe lampy są tutaj małymi dziełami sztuki. Dedykowane zarówno minimalistom, jak i pasjonatom szerokich zabaw formą. Większość asortymentu stanowią stojące modele ponadczasowe – lampy są na tyle uniwersalne, że można je zaaranżować w wielu przestrzeniach i stylach. Choć to wytworne dodatki wnętrz z klasą, mogą oprócz luksusowych pomieszczeń urządzać również wnętrza nowoczesne, art ¬– deco, nowojorskie i wszystkie te, w których design i jakość produktów przedkłada się nad ich ilość. Stojące lampy od Oleslaw.pl są salonową biżuterią – nie potrzebujesz dużo ozdób, wystarczy jedna, ale za to wyjątkowa. 

Wszystkie produkty zachwycają niedoścignioną jakością, widoczną na każdym etapie produkcyjnym. Lampy podłogowe mają tutaj kreatywnie i oryginalnie nakreślone zarysy, profesjonalne wykonanie i solidne dopracowanie. Magnetyzują precyzyjnym dobraniem surowców oraz solidną konstrukcją. Tworzą harmonijne dodatki, które będą nie tylko dobrym oświetleniem pokoju, ale dodatkowo ich wspaniałą, dekoracyjną ekspozycją. Zupełnie zmieniają wizualizację i wizerunek miejsca, w jakim są umieszczone. Pokazują, że prawdziwa sztuka powstaje w sercu i głowie. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją lamp stojących.