Wieszaki

Wieszaki

Aktywne filtry:

Kto powiedział, że wieszaki muszą być nudne? Nawet tak niewielkie dodatki przedpokoju są w stanie wyczarować urokliwe wejście, które wyróżnia nietuzinkowe rozwiązanie. Wieszaki na ubrania w kolekcji naszego sklepu zaskakują kreatywnością. Pokazują, że pomysłowość i niesztampowość zdecydowanie się liczą. To nie tylko zwykłe haczyki, ale ciekawe, inspirujące i praktyczne wieszaki. Trochę stylu i ekstrawagancji przełamie przewidywalną architekturę przedpokoju i już przy wejściu podkreśli optymizm oraz pozytywne nastawienie do życia. Wieszaki na odzież w naszej galerii to zachwycające klasyczną bryłą, eleganckie meble albo zupełnie odmienne i zachwycające odmiennością w formie produkty. Wszystkie modele wieszaków łączy solidne wykonanie. To podręczne wyposażenie, które pomoże w sposób komfortowy przywitać gości. Niektóre praktyczne wieszaki mogą wyposażyć też łazienkę i kuchnię. Funkcjonalne wnętrza muszą mieć odpowiedni uchwyt na ściereczki lub ręczniki. Wieszaki w tej ofercie błyskawicznie wyposażą pomieszczenie, tworząc praktyczny kącik, w którym można wygodnie wyeksponować takie dodatki domu.

Wieszaki na ubrania w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl zawiera tradycyjne wieszaki, które zachowują przewodni styl naszych produktów – ponadczasowy industrializm. Na tak solidnym wieszaku na ubrania, który jest połączeniem mocnego drewna i metalu, możesz zawiesić nawet ciężkie futro, bez uszczerbku dla solidnie wykonanego mebla. Zgrabne półeczki na dole i u góry prezentują dodatkowe miejsce na odłożenie torebki lub kapelusza. Taka wersja pozwala umieścić industrialne wieszaki również w pomieszczeniach minimalistycznych, modernistycznych i skandynawskich, ponieważ wymiana czarnych wsporników na białe zdecydowanie rozjaśnia bryłę mebla. W tej kategorii znajdziesz również magnetyzujące odmiany wieszaków w stylu retro, na przykład wieszaki w kształcie drewnianej deski z tradycyjnymi, metalowymi haczykami lub takimi, które imitują duże gwoździe. Sporą część kolekcji tworzą modele przykuwające uwagę zaskakującym designem. Obok takich wieszaków na ubrania nie można przejść obojętnie. 

Nietypowe wieszaki mają różne kształty i postacie. Na przykład ludzi wspinających się po ścianie, małpich głów czy rąk, w których haczykiem są palce. Formy geometryczne to inspirujące wieszaki listowe, które przypominają zapis sejsmografu. Warto zwrócić uwagę na formy stanowiące jedną bryłę, w których haczyki są ukryte, a otwiera się je dopiero wtedy, kiedy zaistnieje potrzeba odwieszenia palta, poprzez nacisk. Takie wersje prezentują na przykład futurystyczne wieszaki w kształcie strzałek. Świetnie wyglądają też kulki, które przypominają zarysy scalonych obwodów. Do wyboru masz wersje neutralne, wykonane z czarnego lub białego koloru, albo mieniące się całą paletą żywych barw, ponieważ każda kulka prezentuje zupełnie inną barwę. Sporo w naszej kolekcji jest wieszaków ściennych, ale mamy również wersje stojące, które będą idealnym wyposażeniem przestronnych przedpokojów domowych oraz komercyjnych i publicznych miejsc. Produkty wykonane są z różnych surowców, dlatego masz dużą szansę, by wybrać taki wieszak, który będzie dobrze komponował się z Twoim wnętrzem. 

Asortyment sklepu prezentuje solidne formy wieszaków na ubrania, w których zadbano o każdy szczegół. Wersje industrialne, w których eksponujemy drewno to pokryte ekologicznym lakierem wieszaki, które chronią szlachetny i dostojny surowiec przed wilgocią i zabrudzeniami. W ten sposób zwiększyliśmy ergonomię produktów i przedłużyliśmy ich żywotność, by długo mogły Ci służyć w nienaruszonym stanie. Do każdego zakupionego wieszaka dołączamy wyjątkowy prezent – darmowy e-book, który jest nieocenionym wsparciem w tworzeniu wnętrz industrialnych. Wieszaki prezentują dodatnią jakość premium i zachwycają starannym dopracowaniem. Wszystkie wieszaki w naszej ofercie są wytrzymałe, niezależnie od tego, czy to wieszak ścienny, czy stojący. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją wieszaków. Nawet jeśli nie planujesz kupować takiego dodatku, warto sprawdzić nietuzinkowość form. Takie wieszaki mają zupełnie inną interpretację i wykraczają daleko poza limity tradycyjnych modeli.