Konsole do salonu

Konsole do salonu

Aktywne filtry:

W sklepie Oleslaw.pl prezentujemy praktyczne konsole do salonu, które będą wspaniałą ozdobą pokoju. Moda na użyteczne dodatki w salonie nie mija, a eksponowane tutaj niewielkie konsole takie właśnie są. Nie wymagają dużo przestrzeni i charakteryzują się stylową estetyką. Nasza kolekcja zawiera przede wszystkim salonowe konsole projektowane w duchu industrialnym, które wykazują dużą plastyczność w urządzaniu wnętrz. Trend jest ponadczasowy – konsole do salonu w takiej odsłonie będą efektownym dopełnieniem wielu nowoczesnych pomieszczeń. 

W kolekcji sklepu Oleslaw.pl urzeka minimalistyczny zarys mebli. Proste konsole do salonu mają w tej kategorii sklepu oszczędne bryły, a ich wysublimowanie jest dużą zaletą. Zgrabne profile dobrze wkomponowują się w wiele miejsc, bez przytłaczania ich przestrzeni. Meble są szczególnie cenione w niewielkich pokojach dziennych – konsole do salonu prezentują wysublimowany design, a jednocześnie są wyraziste. Doskonale zastąpią ciężką komodę, będąc wspaniałą sceną do ekspozycji salonowych pamiątek lub dekoracji. Na wąskim blacie konsoli możesz ustawić w salonie piękny wazon z kwiatami lub stylizowaną lampę. Funkcjonalność podkreśla praktyczność mebli – ergonomiczne konsole do salonu mogą być podręcznym blatem strefy relaksacyjnej lub jadalnianej. Z powodzeniem możesz zaadaptować je na praktyczny kwietnik. Będą też idealnym obszarem roboczym do pracy – wąski blat możesz tymczasowo używać jako stolik pod laptopa. Konsole do salonu mają ogromny potencjał aranżacyjny. Uwodzą surowym i nieskomplikowanym wyglądem, który może zdobić pokój dzienny w każdej części wnętrza. Dobrze dopasowują się do charakterystyki pomieszczenia.

Konsole do wnętrza salonu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

W ofercie sklepu Oleslaw.pl dominują salonowe konsole w stylu loftowym – to przepiękne blaty, których dekoracyjność uzyskano dzięki naturalistycznym deseniom szlachetnego dębu. Drewniane powierzchnie magnetyzują słonecznym usłojeniem, powstałym z naprzemiennego układania drewnianych listew. Połączenie ze smukłymi nóżkami ciężkiego blatu optycznie odciążyło mebel. To wyjątkowe egzemplarze industrialne, które mają także drugą odsłonę. Wymiana stelaży z czarnych na białe spowodowała, że industrialne konsole do salonu można wykorzystać do dekoracji pokoju w nurcie skandynawskim. Rozjaśniona bryła mebla wprowadza do małego salonu sporo światła. W kolekcji sklepu Oleslaw.pl znajdują się także modele konsoli do wnętrza salonu utworzone z litego drewna. Są jeszcze lżejsze. Ciekawostką jest fakt, że możesz je wybrać w dowolnym kolorze – neutralnym lub intensywnym. Do wyboru masz czerwień, granat, zieleń oraz pastele. Nie mogło zabraknąć też bieli, czerni i szarości. W ten sposób kolorowe konsole do salonu pomogą Ci precyzyjniej dopasować odcień mebla do własnej aranżacji pokoju. 

Asortyment sklepu zawiera warianty z blatem lub z półką. Warto zwrócić uwagę na salonowe konsole z szufladą – schowasz w niej drobniejsze przedmioty. Wszystkie warianty dobrze komponują się z innymi meblami salonie. Jeżeli dysponujesz wolnym metrażem, np. wnęką lub skosem, funkcjonalna konsola do salonu idealnie się dopasuje nawet do tak trudnych miejsc w aranżacji. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się całą kolekcją sklepu Oleslaw.pl. Wszystkie konsole do salonu są wytrzymałe, solidne i dobrze wyważone. To twarde blaty, które zniosą spore obciążenie. Ich jakość jest nieskazitelna – meble zwracają uwagę starannym dopracowaniem. Już teraz wybierz swój ulubiony model – praktyczna konsola do salonu pomoże Ci designersko i ergonomicznie urządzić wnętrze.