Stoliki kawowe

Stoliki kawowe

Aktywne filtry:

Bez kawowych stolików nie uda się popołudniowa kawa lub herbata. Meble prezentowane w tej kolekcji są obowiązkowym wyposażeniem praktycznych stref relaksu. Trudno wyobrazić sobie sofę, kanapę lub fotel bez towarzystwa podręcznego blatu. Stoliki do kawy w naszej ofercie to niepozorne produkty, mające ogromną moc kreowania klimatycznych kącików odpoczynku. Wszystko za sprawą dostojnej odmiany surowca – dębowego drewna, które magnetyzuje bursztynową i lekko połyskującą powierzchnią. Taki design, choć prosty – olśniewa w naturalny sposób. Kawowe stoliki w naszej galerii to nie tylko wygodne powierzchnie do serwowania gorących napojów, ale również podręczne miejsce na odłożenie książki lub telefonu. Dzięki nim, wszystko jest pod ręką. Gwarantują komfortowy wypoczynek przy filiżance kawy i wciągającej lekturze. To, jaki kawowy stolik sprawdzi się najlepiej we wnętrzu, decydują użytkownicy, ale im bardziej meble prezentują minimalistyczne kształty, tym są plastyczniejsze i łatwiej wtapiają się w tło urządzonych już salonów. Taka jest nasza kolekcja – oparta na sile prostych, ale niezwykle eleganckich linii.

Kawowe stoliki w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl eksponuje stoliki do kawy oszczędne w zarysie, ale przedstawiające piękne i naturalistyczne blaty ze szlachetnych odmian drewna. Oleiste usłojenie tworzy niebanalne desenie, które ożywiają meble i udowadniają, że prosty i zwyczajny stolik kawowy wcale nie musi być nudny. Cały zbiór to profile wyraźne, geometryczne, ale w połączeniu z miłą, drewnianą strukturą blatu pokazują, jak powinna prezentować się surowa, a zarazem wytworna elegancja mebla do kawy. To oszczędny design, który jest charakterystyczny – w ten sam sposób wyróżnia aranżacyjnie wnętrze, w jakim się znajduje. Kawowe stoliki w odmianie industrialnej to lekkie formy – duety drewna z czarną stalą, które prezentują się w wysublimowanym stylu. Dla miłośników skandynawskiej architektury proponujemy podobne modele, ale z metalem w białym odcieniu. Konstrukcja w takiej tonacji zdecydowanie rozświetla produkt – jasne wersje wspaniale wpisują się w trendy krajów północnych. Są przyjazne i modelują odpowiednio pomieszczenie, nie ograniczając jego przestronności. W galerii sklepu Oleslaw.pl znajdziesz również stoliki do kawy nadające się do trendów minimalistycznych. 

Stoliki kawowe z Oleslaw.pl wyróżnia staranne dopracowanie mebli i wykończenie, które przejawia się w gładko wypolerowanych blatach, solidnych łączeniach i nienagannym designie. Wszystkie modele do kawy łączy trwałość i solidność oraz mistrzowskie ujęcie stylu. Produkty są dobrze wyważonymi bryłami. Ich surowce zostały profesjonalnie wyselekcjonowane, tworząc zgrabne i komfortowe wersje. Świadczą o tym unikalne certyfikaty, które gwarantują najwyższą klasę mebli: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego kawowego stolika otrzymasz gratis e-book o wartości 39 zł autorstwa znanej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej, który jest dużym wsparciem w samodzielnym urządzaniu wnętrz industrialnych. Kolekcja stolików do kawy emanuje różnorodnością kształtów, wersje z okrągłym blatem mogą być nawet ozdobą wnętrz luksusowych. Meble są przyjazne dzieciom, zadbano w nich o spłycenie ostrych kątów i zastosowanie atestowanych środków. Wyróżniają się ponadczasowym i uniwersalnym industrializmem.