Meble dębowe

Meble dębowe

Aktywne filtry:

Meble dębowe, które prezentujemy Państwu, posiadają wiele zalet. Kolekcja wnosi do każdego wnętrza niezwykłą nutę i poprawiają nie tylko wizerunek pomieszczenia, w jakim się znajdują, ale także jakość życia ich użytkowników. Dąb to król polskich drzew – szlachetny i dostojny surowiec. Cenny materiał, który ma nieprzeciętne właściwości, dlatego tak chętne jest używany w przemyśle meblarskim. W naszej galerii prezentujemy meble wykonane z naturalnego drewna dębowego, które są najtrwalszymi i najmocniejszymi sprzętami domu, ponieważ wynika to z dużej gęstości drewna i jego dużej odporności na zarysowania. Dębowe meble w naszej ofercie są uniwersalne i ponadprzeciętne, często stają się wielopokoleniową, rodzinną pamiątką. Ten kto posiada dębowe umeblowanie powinien być zadowolony, bo ten rodzaj drewna, choć nie jest tanim surowcem, jest wyjątkowy. Prezentowane tutaj modele są naturalnym uzupełnieniem wnętrza, podkreślającym ważną relację między człowiekiem a naturą. Zakup mebli z drewna dębowego wróży powodzenie domostwu, wprowadza do środka naturę i pozwala na wykreowanie przyjemnej aury we wnętrzu. Warto przekonać się jaki produkt z naszej kolekcji będzie Państwa wymarzonym meblem z dębu. 

Meble z drewna dębowego w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Kolekcja mebli dębowych jest mocno zróżnicowana, co jest dużym plusem. Pozwala to na łatwiejsze dostosowanie wybranych mebli do stylu i wielkości wnętrza. W asortymencie znajdziesz klasyczne, eleganckie stoły, które prezentują olśniewającą, gładką powłokę, wyróżniającą się nietuzinkowym, naturalistycznym usłojeniem. Takie dębowe blaty zachwycają pierwotnym deseniem, który nawet przy zachowaniu prostej konstrukcji mebla wnosi do wnętrza dużo przytulności i dynamiki, ożywiając je, ocieplając i tworząc przyjemny klimat. Oprócz stołów prezentujemy modne aktualnie, zgrabne stoliki kawowe i ławy z drewna dębowego, o dowolnych kształtach blatu: okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Galeria pełna jest regałów i półek w różnych kombinacjach, w których dominuje bursztynowa struktura drewna. Dębowe meble to również komody, bez których nie ma eleganckiego salonu oraz szafki RTV, które w takiej odsłonie tworzą klimatyczne kąciki relaksu, zachęcające do wspólnego oglądania domowego kina. Wieszaki, konsole, biurka, krzesła czy ergonomiczne stoliki pod laptopa to również meble dębowe w zachwycająco estetycznej odsłonie.

W asortymencie sklepu Oleslaw.pl nie brakuje produktów wykonanych z drewna dębowego o nowoczesnym, industrialnym charakterze. To wszystkie łączenia surowca z metalem. Meble dębowe w takim trendzie prezentują nieskomplikowane profile, udowadniając, że kreatywność produktów tkwi w ich prostocie. Szafki, stoły lub inne produkty w tym nurcie wnoszą do wnętrza sporo lekkości, ponieważ uniesienia na metalowych wspornikach nadają meblom wysublimowanych zarysów. Główną atrakcją są solidne, gładkie drewniane blaty emanujące spektakularnym deseniem dębu. Do wyboru są wersje zarówno w duecie z czarnym, jak i białym metalem. W kolekcji sklepu Olesław znajdziesz również nurty luksusowe i minimalistyczne. Bogate zróżnicowanie mebli z naturalnego dębowego drewna pozwala na eleganckie wyposażenie nie tylko salonów czy wnętrz domowych, ale również gabinetów, biur, pokojów hotelowych i wszystkich tych miejsc, dla których prestiż wnętrza się liczy, ponieważ dębowe meble zupełnie zmieniają aranżację pomieszczenia na korzystniejszą. 

Cały asortyment sklepu Oleslaw.pl zachwyca nie tylko efektownym designem, ale również starannym wykończeniem. Pieczołowicie dopracowane drewniane blaty, spójne, trwałe łączenia i profesjonalnie wyselekcjonowane surowce tworzą unikalne wersje. Meble dębowe w naszej kolekcji mają potwierdzoną jakość odpowiednimi certyfikatami: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego modelu dołączamy w prezencie wartościowy e-book znanej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej, który jest nieocenionym wsparciem w samodzielnej aranżacji wnętrz o charakterze loftowym. Dębowe meble zaskakują wytrzymałością i solidnością. To produkty, które dobrze służą całe pokolenia i prezentują wyjątkową klasę. Każde wnętrze zyskuje, mając sprzęty z takiego surowca w swoim wyposażeniu. Meble z drewna dębowego magnetyzują naturalnym urokiem i artystycznym przekuciem wizji w namacalną bryłę. Dąb gra tu pierwsze skrzypce, tworząc olśniewające produkty.