Komody drewno metal

Komody drewno metal

Aktywne filtry:

Komody z drewna i metalu w prezentowanej kolekcji sklepu Oleslaw.pl to meble, które od lat cieszą się niezmienną popularnością. Większość propozycji stanowią modele wykonane w duchu industrialnym, który jest naszą inspiracją. Od lat tworzymy komody, z charakterystycznym łączeniem dwóch różnych surowców. Duet drewno-metal ma ogromny potencjał. Z jednej strony komody są pokaźnymi egzemplarzami, a z drugiej strony wyglądają lekko. To dzięki zastosowaniu metalowych wsporników, które dodają bryłom niezwykłej delikatności. Meble wyprodukowaliśmy z najlepszych gatunków drzew – zachwycają pięknym, naturalistycznym usłojeniem. To słoneczne odcienie dębu, których desenie wprowadzają do profilu ciekawą dynamikę. Mimo swojej prostoty drewniano-metalowe komody z kolekcji sklepu Oleslaw.pl wyglądają designersko. Prosto poprowadzone linie w zarysie mebli mają dużo zalet. Meble prezentują się geometrycznie, a przez to wyraziście, wykazując jednocześnie ogromną plastyczność. Żadna aranżacja nie stanowi problemu, ponieważ nasze komody drewno-metal idealnie wpisują się w wiele stylów. Udowadniają, że nawet prosty i surowy industrializm jest ponadczasowy. 

Komody drewno metal to niezwykle ergonomiczne meble. Ich nieskomplikowanie ułatwia urządzanie. Komody z drewna i metalu od Oleslaw.pl gwarantują także sporo miejsca do przechowywania. Funkcjonalność produktów pozwala na bezproblemowe użytkowanie. Zyskujesz nie tylko praktyczny mebel, ale także dostojną, minimalistyczną dekorację pokoju. 

Komody wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Komody wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl wyróżnia doskonałe dopracowanie. Jakość to efekt wieloletniego doświadczenia w tworzeniu mebli o charakterze industrialnym. Drewniano-metalowe komody są dopracowane w najmniejszym szczególe. Ich pierwsza klasa została potwierdzona certyfikatami: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Wszystkie powierzchnie komody drewno-metal są zabezpieczone lakierem, który tworzy ekologiczne powłoki, w pełni bezpieczne nawet dla dzieci. Takie ochronne warstwowanie przedłuża przydatność produktu i nadaje mu eleganckiego sznytu. Meble z drewna i metalu są trwałe, wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Do każdej zakupionej komody otrzymujesz darmowy e-book będący gotowym poradnikiem o tym, jak samodzielnie tworzyć wnętrza industrialne. 

Komody drewno-metal są dedykowane fanom prostych rozwiązań, ale gwarantujących niezwykłą praktyczność. Meble są łatwe w utrzymywaniu czystości, przechowują dużo produktów i nie zabierają wnętrzu przestronności tak bardzo, jak szafy. Dobrze posłużą przez dziesięciolecia. Ich minimalistyczny design jest zaletą – pięknie wkomponowuje się nie tylko w aranżacje w typie loftowym, ale także nowoczesnym, minimalistycznym, eko lub scandi. Aby zwiększyć możliwości aranżacyjne mebli, do oferty wprowadziliśmy także komody z drewna i metalu, które w swojej bryle prezentują białe wsporniki. Takie rozjaśnienie pozwala na tworzenie klimatycznych przestrzeni. Meble pięknie urządzą nie tylko salon, ale także sypialnię, przedpokój, a nawet stylowe biuro. Drewniano-metalowe komody są stworzone do miejsc komercyjnych – hoteli, gabinetów i recepcji. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, w której mamy nadzieję, znajdziesz swój ulubiony model komody z drewna i metalu.