Konsole do przedpokoju

Konsole do przedpokoju

Aktywne filtry:

Popularność tych mebli zrodziła się z potrzeb użytkowników. Poznaj konsole do przedpokoju, które w praktyczny i modny sposób urządzą Twój korytarz. To meble do zadań specjalnych, które są idealną alternatywą komody. Konsole przeznaczone do przedpokoju stanowią praktyczniejszy mebel, który w przeciwieństwie do monumentalnej i ciężkiej szafki nie zabiera dużo miejsca i przestronności. Meble prezentują otwarte bryły, które w zasadzie są podręcznym podestem na wysokich i smukłych wspornikach. Dzięki temu konsole do przedpokoju optycznie nie pomniejszają wąskich i małych holów, które często wyróżnia brak dopływu naturalnego światła. Produkty w tej kolekcji cechuje duża plastyczność i bogate zróżnicowanie. Konsole od Oleslaw.pl łatwo można łączyć z gotowym wyposażeniem i dobrać z oferty taki wariant, który idealnie sprawdzi się w Twoim przedpokoju. Te wąskie blaty posłużą do wygodnego odstawienia torebki, poczty lub kluczy. Możesz też potraktować konsole jako idealną scenę do wyeksponowania dekoracji i wazonów z kwiatami, którymi w progu przedpokoju powitasz gości. Asortyment sklepu wyróżnia prosta i nieskomplikowana bryła. To modele przeznaczone do przedpokoju mające oszczędną formą. Konsole urzekają zgrabną formą i subtelnym wyglądem. Lekkie profile swoje delikatne zarysy przenoszą również na wnętrze. Staje się wtedy odciążone i optycznie większe. Konsole nie zabierają zabudowanym tyłem powierzchni ścian, dlatego dobrze modelują wnętrze przedpokoju. 

Konsole do przedpokoju w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Wszystkie konsole od Oleslaw.pl wyróżnia wysoki praktycyzm. Sporą część kolekcji stanowią konsole do przedpokoju reprezentujące ponadczasowe trendy industrialne. To unikatowe połączenie drewnianego, bursztynowego blatu i metalowych, czarnych stelaży. Przepiękne usłojenie prezentują warianty dębowe, również w jasnej, skandynawskiej odsłonie nóżek. Zaskakująco wyglądają kolorowe, nowoczesne wersje do przedpokoju, w których możesz samodzielnie wybrać interesujący Cię odcień mebla. Do wyboru masz nie tylko neutralne odmiany w bieli, czerni i szarościach, ale także konsole do przedpokoju w bardziej magnetyzujących tonacjach. Żółte i czerwone konsole mogą prezentować się ekscentrycznie, ale ożywać i przełamywać monotonną aranżację holu. Elegancko wyglądają loftowe meble z szufladą i konsole do przedpokoju z dodatkowymi półkami. Są szczególnie cenione w małych przestrzeniach, w których każde dodatkowe miejsce pozwala zapanować nad chaosem i nieuporządkowaniem. 

Kolekcję sklepu wyróżnia geometrycznie poprowadzona linia i proste, ale kreatywne profile, które podkreślają niebanalny charakter mebli. Konsole do przedpokoju to stabilne i dobrze wyważone produkty, które nie są masywne, ale mają mocne blaty i perfekcyjne łączenia elementów. Charakteryzują się szczegółowym dopracowaniem i wyjątkowym wykończeniem. Łatwo utrzymują się w czystości i są trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją sklepu. Konsole do przedpokoju od Oleslaw.pl pomogą Ci dobrze zorganizować i udekorować wejście, które jest wizytówką każdego domu.