Konsole drewno metal

Konsole drewno metal

Aktywne filtry:

W kolekcji internetowego sklepu Oleslaw.pl prezentujemy Państwu modne konsole z drewna i metalu, które są doskonałą alternatywą komód. To minimalistyczne meble, które są idealne do małych pomieszczeń. Konsole podkreślają swoim profilem estetycznie charakter przestrzeni, a jednocześnie gwarantują pełną funkcjonalność. Nasze drewniano-metalowe konsole utrzymane są w duchu industrialnym, który jest ponadczasowy – są praktyczną odpowiedzią na zmieniające się aranżacyjne potrzeby wnętrz. Wszystkie modele z drewna i metalu wyróżnia niezwykła uniwersalność. Profile łączące drewno i metal kreują lekkie w wyglądzie meble, które magnetyzują elegancką prezencją. Konsole przyciągają uwagę prostym, ale ergonomicznym ukształtowaniem. Uniesienie korpusu na nóżkach wnosi do małego wnętrza delikatność i nie obciąża jego metrażu. 

Do wyboru masz konsole drewno-metal wyłącznie z jednym blatem albo modele z dodatkową półką. Meble urzekają szlachetną surowością i są wspaniałą sceną do eksponowania salonowych dekoracji. Jeżeli szukasz podręcznego blatu na odstawienie podręcznych przedmiotów w przedpokoju, drewniano-metalowe konsole od Oleslaw.pl doskonale się sprawdzą. Możesz zastosować je także w dekoracji holów, gabinetów i wnęk. Pięknie będą podkreślać wyjątkowy styl recepcji, biura, a nawet hotelowego foyer. 

Konsole wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Kolekcja jest unikalna – podkreśla urok prostoty. W konsolach drewno-metal z oferty sklepu Oleslaw.pl sprawdza się maksyma: „mniej znaczy lepiej”. To nieskomplikowane bryły, których główną ozdobą jest dębowy blat mebla. Lekko połyskująca, miodowo-bursztynowa drewniana powierzchnia urzeka pięknym usłojeniem – wniesie do wnętrza ciepłą, naturalistyczną nutę. Drewniano-metalowe konsole w tej ofercie sklepu Oleslaw.pl emanują estetyczną dostojnością. 

Konsole są dopracowane w staranny sposób. Mistrzowskie wykończenie wpływa na wysoką jakość mebla, która przejawia się na każdym etapie produkcyjnym. Oszczędne w bryle konsole z drewna i metalu są trwałe, stabilne i solidne. Mocne, stalowe wsporniki i zabezpieczone przyjazną, ekologiczną powłoką drewniane blaty tworzą niezniszczalny, elegancki mebel. Meble wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Konsole drewno metal mają lekko zaokrąglane blaty i perfekcyjny, przyjazny design. Były wielokrotnie testowane i posiadają liczne atesty. O ich prestiżu świadczy unikalny certyfikat „Wood Premium Quality”. To nagradzane meble, a same konsole z drewna i metalu zdobyły wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Furniture Design 3.0”. 

Jeżeli marzy Ci się miła odmiana i potrzebujesz jasnej wariacji mebla, koniecznie zwróć uwagę na konsole drewno-metal z białymi wspornikami. To typowo skandynawskie odsłony. Dzięki poszerzeniu kolorystyki zwiększyliśmy zakres możliwości aranżacyjnych mebli. Do wyboru masz modele o krótszej i dłuższej szerokości blatu. Zwróć uwagę także na wygodne drewniano-metalowe konsole w formie stolika pod laptopa. Będą ogromną pomocą w zdalnej w pracy domowej. Zdecydowanie poprawiają wizerunek miejsca, czyniąc je ergonomicznym i estetycznym. W tak zróżnicowanej kolekcji sklepu z pewnością znajdziesz swój ulubiony model. Twórz praktyczne i estetyczne wnętrza, w uniwersalnym stylu.