Stoły

Stoły

Aktywne filtry:

Nie ma domu bez stołu, dlatego w naszej kolekcji prezentujemy uniwersalne blaty, które doskonale wpiszą się w każdy charakter pomieszczania, tworząc komfortowe i funkcjonalne jadalnie, miejsca do spotkań, a nawet pracy. Stoły w naszej ofercie wyróżnia minimalizm, który doskonale wkomponowuje się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i tradycyjne. Meble z łatwością można dopasować do reszty wyposażenia w pomieszczeniu. Bez względu na to, czy są one zaaranżowane w futurystycznym, klasycznym, czy skandynawskim stylu. Stoły w naszej kolekcji to meble wszechstronne, wykazujące dużą ponadczasowość. Ich siła bierze się z surowości i prostoty industrializmu, który stał się dla nas nutą przewodnią tej kolekcji. Głównym elementem stołu jest blat i to on nadaje meblu wyrazistego charakteru. Stoły eksponują naturalistyczne odmiany dębu, które przyciągają od razu uwagę dynamicznym, pierwotnym deseniem. Powierzchnie emanują klasyczną elegancją, która jest wytworna, ale w wysublimowany sposób. To konwencjonalne produkty, ale z wyraźnym akcentem natury.

Solidne i stylowe stoły w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Stoły w sklepie Oleslaw.pl wyróżnia ciepła, bursztynowa barwa, która przenosi swoje cechy na wnętrze. Ociepla je, podnosi jego prestiż i tworzy przyjazny klimat. To typowe meble w loftowym trendzie – blaty z gładką, solidną powierzchnią, która pełni funkcję użytkową i dekoracyjną. Połączenia z metalowymi wspornikami dodają meblom lekkości, dlatego stoły prezentują delikatne profile, pomimo zastosowania w nich solidnych blatów. Znaczną część kolekcji stanowią modele, które reprezentują jasne gatunki. Drewniane powierzchnie połączono z białym metalem, tworząc ciekawe odmiany, idealnie nadające się do aranżacji krajów północnych. Wszystkie blaty stołów są tak wyprofilowane, by tworzyły lekko opływowe zarysy, które są bezpieczniejsze. Połacie pokryto profesjonalnymi środkami, które nie tylko zabezpieczają stoły, ale tworzą na nich ekologiczne powierzchnie. Dzięki nim meble posłużą przez dziesięciolecia w niezmienionej formie i prezentują pięknie połyskujący blat. Inną odmianą są stoły w nurcie glamour – transparentne, mające szklany blat, które uzupełnią wnętrza w stylu luksusowym.

Stoły w sklepie Oleslaw.pl, choć mają minimalistyczny profil, wyróżnia nieprzeciętna jakość. To nie tylko zgrabnie i profesjonalnie zaprojektowane bryły, ale również mistrzowskie konstrukcje z rzetelnym dopracowaniem. Takie wykończenie mebli zwraca uwagę, o czym świadczą nagrody i certyfikaty, jak: „Furniture Design 3.0” i „Wood Premium Quality”. Stoły eksponują światową klasę gatunku i są rozpoznawalne. To wyraziste i geometryczne bryły, obok których trudno przejść obojętnie. Każdy zakupiony w naszym sklepie stół ma dodatkową rękojmię w postaci 5-letniej gwarancji. Podczas zakupu dodajemy prezent w postaci darmowego e-booka, który inspiruje i zachęca do samodzielnych aranżacji w ponadczasowym, industrialnym stylu. To poradnik autorstwa cenionej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej. Stoły prezentują praktyczny design, mają aksamitne wykończenie i wyróżniają się klasyczną elegancją.