Komody

Komody

Aktywne filtry:

Komoda to królowa salonów, która ma dwa zadania: udekorować pokój i stworzyć w nim wygodną szafkę do przechowywania. Komody w naszej ofercie łączą obie funkcje, prezentując klasyczną elegancję i ergonomię. Całą kolekcję wyróżnia prosty loftowy profil mebli, który zachwyca delikatnością i nieskomplikowaną geometrią. Dzięki temu komody industrialne sprytnie wkomponujesz w każde wnętrze. Ich zarysy czerpią z ulubionego przez nas stylu industrialnego, który dla nas jest pochwałą uniwersalności. Komody w tej galerii udowadniają, że nawet zwykłe szafki mogą emanować gustownym designem. Meble magnetyzują ponadczasowością. To zabudowane, wyposażone w praktyczne półki i szuflady komody, które wyglądają niezwykle lekko dzięki uniesionym na nóżkach korpusom. Ta subtelność mebli przenosi się również na wnętrze. Wszystkie komody mają reprezentacyjny wygląd i są obietnicą aranżacyjnych możliwości, które sprawdziliśmy w praktyce. Solidna sklejka odciąża bryłę i jest na tyle plastyczna, że dobrze łączy się z każdym surowcem oraz pozostałym wyposażeniem wnętrza. To idealny mebel salonów, sypialni, dziecięcych oraz młodzieżowych pokojów i korytarzy. Nasze komody loftowe dobrze też będą się prezentować w pomieszczeniach komercyjnych. Mogą stanowić uniwersalne wyposażenie biur, gabinetów, a nawet pokojów hotelowych. 

Komody oparte na wysublimowanych liniach mają sporo zalet. Prezentują zwiększoną funkcjonalność mebla oraz tworzą praktyczne szafki. Profilem wykraczają poza definicje bogato zdobionych mebli. To gładkie i jednolite fronty, które charakteryzują się modernistyczną nutą, ale na tyle optymalną, że meble z powodzeniem udekorują nawet tradycyjne wnętrza. Komody pomieszczą wiele bibelotów i stanowią duże wsparcie organizacyjne każdego pomieszczenia. Są tak skonstruowane, by można było ekspresowo je łączyć, tworząc kompletne zestawy. Mimo swoich industrialnych korzeni, wspaniale odnajdą się w nowoczesnych trendach, zwłaszcza minimalistycznych i skandynawskich. Taki zabieg uzyskaliśmy po włączeniu do mebla białych wsporników. W takiej wersji komody są jak, jasne, naturalistyczne akcenty, które do środka pomieszczenia wprowadzają dużo ciepła, światła i przyjaznego klimatu. 

Komody loft w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment komód industrialnych w sklepie Oleslaw.pl jest zróżnicowany. W tej kategorii znajdziesz komody z półkami i szufladami, w których fronty pomalowano na neutralne kolory. Biel i szarość to najpopularniejsze w tym sezonie odcienie, które są idealne do kompozycji stonowanych i harmonijnych albo stanowią idealne tło do budowania we wnętrzu ciekawych kontrastów. Oba kolory frontów świetnie łączą się czernią, czerwienią i żółcią. Komody w odsłonie litego drewna wskazują na ważną relację między człowiekiem i naturą, wprowadzając ją na salony. Dzięki temu Twoje pomieszczenie zyska spokojną i przyjemną aurę. Gładkość bryły i podkreślenie jej geometrii udało się nam uzyskać, rezygnując z widocznych uchwytów. Komody otwiera się za pomocą nacisku na front szafki, co potwierdza, że zostały wyposażone w innowacyjne technologie. Ciekawostką jest możliwość zmiany koloru frontów. Podczas zakupu zaznacz jeden wybrany odcień z 10-barwnej palety. Jeśli nie jesteś zwolennikiem spokojnych tonacji, możesz pozwolić sobie na ekstrawagancję decydując się na fronty komody w kolorze żółtym, czerwonym lub wybrać pastelowy kolor. Komody mogą być również inspirującą odmianą, przełamującą monochromatyczność kolorystyczną pokoju. 

Wszystkie komody loftowe w naszym asortymencie wyróżnia pierwsza klasa gatunku. Komody są rzetelne dopracowanie na każdym etapie produkcyjnym mebla: od profesjonalnego zaprojektowania jego bryły, po staranne wykończenie. Niespotykaną jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty, między innymi: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Wszystkie powierzchnie są zabezpieczone lakierem, który tworzy ekologiczne powłoki, w pełni bezpieczne nawet dla dzieci. Takie ochronne warstwowanie przedłuża przydatność komody i nadaje jej eleganckiego sznytu. Meble są trwałe, wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Do każdego zakupionego mebla otrzymujesz darmowy e-book będący gotowym poradnikiem o tym, jak samodzielnie tworzyć wnętrza industrialne. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, w której mamy nadzieję, znajdziesz swój ulubiony model komody industrialnej. Udanych zakupów.