Regały

Regały

Aktywne filtry:

W tej kategorii prezentujemy kolekcję mebli, bez których wnętrze nie jest praktyczne. Nasze regały to komfortowe wyposażenie, które w szybki sposób dobrze zorganizuje i uporządkuje pomieszczenie, niezależnie od jego charakteru. W kolekcji nie mogło zabraknąć naszej ulubionej, industrialnej nuty, dlatego regały w ofercie sklepu również prezentują taką odsłonę. To unikalne połączenie szlachetnego drewna i metalu. Proste profile, w których poprowadzona linia jest konwencjonalna, ale bryła dzięki dostojnemu drewnu prezentuje nietypową bryłę. Regały w tej serii oparto wyłącznie na geometrii, która tutaj jest mocno zaakcentowana, tworząc modele stabilne i symetryczne, co zwiększa funkcjonalność mebli. Nietypowym zabiegiem jest otwarcie bryły. Oznacza to, że regały w swojej konstrukcji mają sporo światła, przez co meble wydają się niesamowicie lekkie. Taka cecha jest kluczowa podczas aranżacji pomieszczeń małych i zacienionych. Regały nie zabierają wnętrzu przestronności zbytecznym zabudowaniem tyłu, a jednocześnie nic nie tracą ze swojej ergonomii. 

Sporą część kolekcji stanowią regały z półkami prezentujące udane połączenie drewna i metalu, ale znajdziesz tutaj również wersje wyłącznie metalowe. W typowo industrialnych rodzajach regały mają czarne wsporniki i drewniane półki. Żeby przystosować meble również do jasnego oblicza wnętrz scandi, zmieniliśmy kolor stelaży na biały, co dało zaskakujący rezultat. W takim duecie regały eksponują delikatniejszy, ale równie elegancki wygląd. Nowoczesny i designerski kształt mają regały w całości wykonane z metalu, to sprytne, trochę futurystyczne uformowane bryły, które mają zabudowane tyły, ale zarysem przypominają wąskie drzewo. To odpowiedź na zapotrzebowanie wnętrz ciasnych i małych, w których gromadzone są duże ilości książek i dokumentów. Właściwie takie regały tworzą półki, ułożone jedna na drugiej, które pną się w górę. Ich sekretem jest to, że poszczególne piony są obrotowe, więc z jednego mebla mogą korzystać dwie osoby naraz. Każda z nich odwraca w swoją stronę potrzebny do pracy pion, znajdując w nim odpowiednie dokumenty. Regały w takiej wersji to pionierskie i kreatywne rozwiązania, które udowadniają, że nawet zwykły mebel może być kreatywnym sprzętem. 

Regały w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl wyróżnia różnorodność form i kształtów. To nie tylko pojedyncze regały, ale również kompatybilne, złożone zestawy, w których kilka elementów tworzy jeden mebel. Wąskie słupki, szerokie regały oraz asymetryczne moduły, które są sumą wyraźnych kubatur. Kostki i kwadraty układające się w praktyczny mebel. Dzięki ostrym zarysom regały można sprytnie ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach i układach, wyposażając estetycznie jedno lub kilka wnętrz. Tak spójność i harmonia przełożą się również na wnętrze. Regały pomimo swojej ostrości zachowują w sobie ciepło, zwłaszcza wersje drewniane. Ich surowość została zmiękczona naturalnym surowcem, a jest to wyjątkowy dąb. Dostojny materiał, który dzięki pięknie zachowanym pierwotnym deseniom wprowadza do mebla przyjazną dynamikę. Regały z drewnianymi półkami wykazują delikatną poświatę, która powstała ze środka zabezpieczającego surowiec. To ekologiczne powłoki, dzięki którym mebel w połączeniu ze światłem eksponuje prestiżowy efekt. 

Wszystkie regały są odpowiednio wyważone i stabilne. To produkty wysoko gatunkowe, w których profesjonalny dobór surowców, mistrzowskie uwolnienie bryły oraz rzetelne wykończenie są potwierdzone certyfikatami: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego regału otrzymujesz darmowy e-book, który zawiera cenne porady o tym, jak urządzić wnętrze industrialne. Regały są trwałe, odporne na działanie czynników mechanicznych i zarysowania. W swej niezmiennej formie gwarantują długoterminową przydatność. Świetnie wyposażają nie tylko domowe przestrzenie, ale również publiczne i komercyjne, tworząc niebanalne aranżacje. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu i życzymy udanych zakupów. Regały w tej kolekcji magnetyzują swoją ponadczasową, klasyczną elegancją.