Półki loft

Półki loft

Aktywne filtry:

Z industrialnymi półkami od Oleslaw.pl zachowasz przepiękną strukturę ściany i ozdobisz jej powierzchnię delikatną, nieprzytłaczającą dekoracją. Wiszące półki loft z tej kolekcji zachwycają prostym i oszczędnym profilem. Są pochwałą geometrii, ale w kreatywnym ujęciu. Konstrukcji udowadnia, że ścienna półka industrialna też może być zachwycająca pomimo swej prostoty. Wszystkie warianty półek w stylu loft pokazują, że pofabryczny i surowy styl mebli jest ponadczasowy i uniwersalny. Trendy, jakie reprezentują półki od Oleslaw.pl to również nurty skandynawskie, eko i minimalistyczne. Meble zachwycają lekkością – niezabudowany tył doskonale zachowuje w bryle światło, przez co staje się ona otwartym i nieprzytłaczającym wnętrza dodatkiem. Loftowe półki z tej kolekcji szczególnie są polecane do małych i ciemnych miejsc. Doskonale wyposażą gabinety, salony i dziecięce pokoje. Mogą wykreować więcej miejsca do przechowywania w przedpokoju lub stanowić dekoracyjną część sypialni. Zaskoczy Cię wszechstronność tych modeli. Optycznie nie obciążają ściany – wszystkie półki wpisują się w innowacyjny i kreatywny design loftowego wnętrza. Meble wyznaczają kierunki meblarskiego rzemiosła w zakresie pionierskiego kształtu. Pokazują, że półki mają być ergonomiczne i piękne. Nasze półki w industrialnej odsłonie prezentują klasyczną, wielowymiarową elegancję. Gwarantują wiele rozwiązań – możesz ich użyć do przechowania książek lub potraktować jako wspaniałą ekspozycję dekoracji. To produkty z potencjałem! 

Industrialne półki w stylu loft w ofercie sklepu Oleslaw.pl

W asortymencie sklepu Oleslaw.pl dostępne są wersje loftowych półek drewniano-metalowe oraz całkowicie wykonane z metalu. W tej drugiej opcji półki prezentują ciekawe ażury, znów podkreślając optyczną subtelność. W Oleslaw.pl eksponujemy nie tylko pojedyncze warianty, ale także składające się z kilku schodków, pnących się w górę, które są idealne do przechowywania większej ilości rzeczy. Industrialne półki w stylu loft doskonale wykorzystują wolną powierzchnię ściany i znajdą zastosowanie w małych pomieszczeniach albo biurach. Ich profesjonalny kształt zachwyci fanów praktycznego, industrialnego designu. Meble nie są wykonane z marnej sklejki, ale dębowego, grubego drewna. Kupując półki od Oleslaw.pl masz pewność, że dobrze posłużą Ci latami. Jeśli interesuje Cię solidna, nowoczesna i precyzyjnie wykonana półka jesteś w dobrym miejscu. Dla osób, które tak jak my, inspirują się stylem industrialnym, będzie wymarzoną wersją. 

Blaty drewnianych półek w typie loft są pokrywane najlepszymi preparatami ochronnymi, które po wyschnięciu tworzą lekko połyskującą, ekologiczną powłokę – w ten sposób chronią naturalne piękno dębowego drewna. Warstwy w pełni są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin. Wszystkie loftowe półki mają wymagane certyfikaty. Metalowe ramy są wykonane ze wysokiej jakości stali hartowanej i tworzą wytrzymałe profile. Półki w ofercie sklepu Oleslaw.pl to wysokiej klasy produkty, których nieskazitelna jakość jest potwierdzona certyfikatem: „Wood Premium Quality”. Meble otrzymały także nagrodę w konkursie: „Furniture Design 3.0”. W kolekcji sklepu masz do wyboru także industrialne półki z lekko zaokrąglonymi blatami, które chronią przed uderzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją sklepu. Wierzymy, że znajdziesz w niej swoją ulubioną półkę w industrialnym stylu.