Meble nowoczesne

Meble nowoczesne

Aktywne filtry:

Kategoria mebli nowoczesnych udowadnia, że bryły wcale nie muszą być przewidywalne i nieciekawe. Poznaj meble w nowoczesnym stylu, które są plastyczną odsłoną minimalistycznego produktu. Nawet prosty kształt może zachwycać klasyczną elegancją. Nowoczesne meble w tej galerii tworzą bryły ponadczasowe, pozwalające na zastosowanie w wielu miejscach, nie tylko w domowych sypialniach, salonach czy dziecięcych pokojach, ale również gabinetach, pracowniach i biurach. Elementy umeblowania wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym zachwyca kreatywnością. Wielką sztuką jest uczynić ze zwykłego, prostego mebla małe dzieło sztuki. Plusem tej kolekcji jest ogromna ergonomia produktów, którą nowoczesne meble zawdzięczają nieskomplikowanym profilom i konstrukcjom. To przewidywalne rysy, które wyraźnie kreślą całe bryły, nadając im reprezentacyjnej geometrii. 

Meble w nowoczesnym wydaniu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Asortyment sklepu Oleslaw.pl eksponuje klasyczne szafki, które mogą być uzupełnieniem przestrzeni, zaopatrując je w więcej powierzchni użytkowej do przechowywania różnych rzeczy. To również meble nowoczesne, które mogą być komodą lub szafką RTV. Produkty pomogą zorganizować i uporządkować pomieszczenie, czego dowodem są niewielkich rozmiarów kontenerki – zgrabne nowoczesne szafki z pojemnymi szufladami, pozwalające na systematyczne posegregowanie dokumentacji lub innych produktów. Dzięki takim meblom łatwiej wyszukasz potrzebne produkty. Wszystkie meble utrzymane w nowoczesnej stylistyce prezentują się niezwykle lekko. Specjalny zabieg, jakim jest uniesienie masywnych korpusów na kreatywnych nóżkach, wysmukla profile mebli nowoczesnych, kreując również we wnętrzu delikatną i wysublimowaną aurę. Wsporniki mają ultraciekawą konstrukcję przypominającą dwie złożone deski, które prezentują meble w sposób estetyczny i niebanalny, udowadniając, że nawet prostota może mieć w wykonaniu mebli indywidualną interpretację. Cała kolekcja ma harmonijne i spokojne kształty, które nie rozpraszają i jeśli zastosuje się w meblu neutralne kolory, będzie sprzyjała efektownej pracy. Kolory jednak to zupełnie osobny rozdział tej kolekcji. 

Barwy wpływają na psychikę ludzką i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Meble do nowoczesnych wnętrz w tej kolekcji pozostawiają spory margines na to, by klient sam zdecydował o tym, jaki odcień będzie mu odpowiadał. W naszym sklepie internetowym, każdy rodzaj mebla ma gotową paletę odcieni do wyboru. Znajdziesz w niej nie tylko neutralne, stonowane tonacje bieli, czerni i szarości, ale również intensywne kolor zieleni i żółci, które w postaci jednego mebla pozwolą na tworzenie we wnętrzu ciekawych, modernistycznych kontrastów, na przykład bieli z czernią lub żółci z szarością. Meble w stylu nowoczesnym możesz dobrać według własnych potrzeb. Jeżeli chcesz nimi udekorować pokój dziecięcy, zwróć uwagę na mleczny błękit i pudrowy róż. Dla wyraźnych akcentów aranżacyjnych polecamy meble w odcieniu szafiru, bordo lub intensywnego granatu. Wszystkie fronty prezentują tu mocne, charakterystyczne dla nowoczesnego stylu, nasycenie kolorów i ich niespotykaną wyrazistość. Dla osób preferujących spokojne ubarwienie dedykowane są wersje w odcieniu jasnego, litego drewna, które tworzą przyjemny, kojący klimat we wnętrzu. 

Wszystkie produkty w ofercie Oleslaw.pl wyróżnia jakość, która przejawia się na każdym etapie produkcyjnym mebla. Od jego pomysłu, po perfekcyjny dobór surowców, kreatywne uwolnienie bryły oraz pieczołowicie dopracowane wykończenie. Meble w wydaniu nowoczesnym eksponują pierwszą klasę gatunku, o czym świadczą unikalne certyfikaty: „Wood Premium Quality” oraz „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego mebla w tej kolekcji klienci otrzymują darmowy prezent w postaci e-booka o wartości 39 zł, cenionej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej. Poradnik jest dużym wsparciem w samodzielnym planowaniu nowoczesnych pomieszczeń. Meble w ofercie sklepu Olesław.pl to solidne, nowoczesne i wytrzymałe konstrukcje, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, udowodnione licznymi, potwierdzonymi atestami. Są w pełni bezpieczne również dla dzieci. Wyposażone w innowacyjne otwieranie na docisk, emanują modernistyczną, symetryczną linią i wyjątkowym designem. Meble w stylu nowoczesnym to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.