Blog - co nowego?

Jakie wybrać meble do salonu z ciemną podłogą?

0 komentarze
94 odsłony
Nowe wpisy

Ciemna podłoga w salonie to nie tylko praktyczny, ale elegancki wybór. Posadzka w takiej tonacji wyraźnie podkreśli charakter wnętrza. Palisandrowa czy hebanowa barwa może jednak zdominować przestrzeń, dlatego ważne jest, by dobrze połączyć kolor podłogi z odpowiednią barwą mebli. Przekonaj się, jakie zestawienia będą tworzyć zgrany duet. 

Jak dobrze ustawić meble w salonie? Poradnik praktycznego meblowania

0 komentarze
792 odsłony
Nowe wpisy

Jeśli chcesz zapewnić sobie maksymalną wygodę w salonie, meble ustaw tak, by gwarantowały sprawną komunikację. Nie jest to proste, jeśli wnętrze jest trudne w aranżacji. Kilka sprawdzonych pomysłów pomoże Ci dobrze umeblować salon. Wtedy zyskasz komfortową i piękną przestrzeń. 

Jak urządzić i umeblować biuro w stylu industrialnym? Praktyczny poradnik

0 komentarze
137 odsłony
Nowe wpisy

Ten prosty, ale estetyczny styl w architekturze biznesu bije rekordy popularności. To dlatego, że styl industrialny pozwala się czuć swobodnie, a jego nieograniczoność kreuje komfortowe miejsca pracy, dostosowane do pracowniczych wymogów. Przekonaj się, jak bezproblemowo wprowadzić trend do korporacyjnego lub domowego biura. 

Czy stół musi być w kolorze mebli?

0 komentarze
257 odsłony
Nowe wpisy

Stół to mebel ważny – obowiązkowy i mocno wyróżniający się na tle całego wyposażenia. Przykuwa uwagę, dlatego warto przemyśleć jego design. Co zrobić, kiedy zachwyci Cię model zupełnie w innym odcieniu niż meble? Czy modny trend niedopasowania można zastosować w przypadku tych produktów? Sprawdź, czy stół musi być w kolorze mebli.

Jak dobrać fotel do kanapy?

0 komentarze
192 odsłony
Nowe wpisy

Kanapa i fotele decydują o funkcjonalności stref relaksu. Fotel to modny mebel, który gwarantuje nie tylko wygodę, ale podkreśla też styl wnętrza. Jak powinno się go dobierać do kanapy, by utworzyć spójny duet? Przekonaj się, jak kreować miejsca pełne relaksu umieszczając w nich odpowiednio skompletowany z kanapą fotel. 

Stół olejowany czy lakierowany? Jaki blat jest lepszy?

0 komentarze
277 odsłony
Nowe wpisy

Każda powłoka ma swoje plusy i minusy. Farby, lakiery czy naturalne żywice konserwują i zdobią blaty stołów. Asortyment emulsji impregnujących drewno prezentuje szeroką paletę, ale w tym wpisie pod lupą znajdą się dwa najpopularniejsze środki do zabezpieczania surowca: lakier i olej. Sprawdź, czym się różnią i który preparat wygrywa. 

Jak dobrać meble do dębowej podłogi? Poradnik kolorów i stylów

0 komentarze
277 odsłony
Nowe wpisy

Dębowa podłoga to dominująca dekoracja wnętrza. Magnetyzuje szlachetnym usłojeniem i ciepłą, bursztynową barwą, tworząc we wnętrzu spektakularny efekt. Jakie meble wstawić do takiej przestrzeni, by utworzyć pasującą do całego wnętrza aranżację? Przekonaj się, czytając ten artykuł. 

Dębowy stół – jak dobrać do niego krzesła?

0 komentarze
275 odsłony
Nowe wpisy

Blat stołu w dębowej odsłonie to prawdziwe arcydzieło, bo dąb to najbardziej ceniona odmiana drewna w meblarstwie. Jak dobrać i zestawić z nim krzesła, by nie przyćmiły tak reprezentacyjnego mebla oraz stanowiły razem z nim elegancką aranżację, sprawdzisz w tym poście. 

Stolik kawowy – mały mebel w wielu odsłonach

0 komentarze
191 odsłony
Nowe wpisy

Stolik kawowy obecnie święci triumfy popularności. To funkcjonalny mebel, który służy już nie tylko jako blat do serwowania herbaty czy kawy, ale jest znaczącą ozdobą pokoju dziennego. Oto praktyczny poradnik, jak umiejętnie dobrać stolik kawowy do salonu, by stał się jego głównym atutem dekoracyjnym.

Styl industrialny – wszystko, co musisz wiedzieć, by zaaranżować wyjątkowe wnętrze

0 komentarze
597 odsłony
Nowe wpisy

Styl industrialny, który przez kilka minionych sezonów nie opuszczał czołówki najmodniejszych trendów aranżacyjnych nie jest nowopowstałym sposobem na aranżację pomieszczeń. Ten niezwykły styl, który inspirowany jest zabudowaniami po dawnych fabrykach i halach przemysłowych zaistniał już w latach 50. XX wieku. Genezą stylu industrialnego jest bowiem okres recesji, która w połowie XX wieku zdziesiątkowała biznesy wielu Amerykanów, doprowadzając do pojawienia się w centrach miast opuszczonych hal, magazynów i fabryk oraz zubożenia społeczeństwa. Połączenie dostępnych budynków z potrzebami ludności zaowocowało stworzeniem trendu wnętrzarskiego, który obecnie nosi znamiona ekskluzywnego, ekscentrycznego i unikalnego, odpowiadającego potrzebom najbardziej wymagających inwestorów