Ławy drewno metal

Ławy drewno metal

Aktywne filtry:

W kolekcji sklepu Oleslaw.pl przedstawiamy modne ławy z drewna i metalu. Meble są tworzone w duchu ponadczasowego industrializmu jako praktyczny dodatek salonowych stref relaksu. Uniwersalny charakter drewniano-metalowych ław pozwala także na ich zastosowanie w miejscach komercyjnych – hotelach, recepcjach, kawiarniach. Ławy drewno-metal są obowiązkowym duetem kanap i sof. Wyróżnia je podręczny blat – meble są większą alternatywą niewielkiego stolika kawowego. Ławy mają optymalny obszar do serwowania posiłków lub do pracy. Jeżeli chcesz uzupełnić strefę odpoczynku o wygodny mebel, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Oleslaw.pl. Znajdujące się w niej drewniano-metalowe ławy idealnie wpisują się w charakter minimalistycznych kącików relaksacyjnych. Kolekcja udowadnia, że ergonomia mebli stworzonych w duchu industrialnym bierze się z ich prostoty. Ławy z drewna i metalu prezentują oszczędne bryły, ale dzięki temu są lekkie w designie. Nie przytłaczają i nie ograniczają przestronności wnętrz niewielkich i ciemnych. 

Surowce, z jakich są zbudowane ławy drewno metal, stanowią dużą korzyść. Bazą mebli jest wysokogatunkowa i szlachetna odmiana dębu – cennego surowca, chętnie wykorzystywanego w meblarstwie ze względu na swoje unikatowe właściwości. Materiał jest odpowiedni na solidny i wytrzymały blat – dąb to jedno z najgęstszych drzew, które prezentuje dużą odporność na urazy mechaniczne i zarysowania. Oprócz tego zachwyca szlachetnością i naturalistycznymi deseniami – ma liczne usłojenia, które z czasem nabierają większej dostojności. Ławy z drewna i metalu są niezwykle urokliwe – magnetyzują ciepłą i słoneczną barwą gładkiej powierzchni dębowego blatu. 

Ławy wykonane z drewna i metalu w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Atutem mebli z ofert sklepu Oleslaw.pl są także wsporniki. Optycznie odciążają bryłę, przez co drewniano-metalowe ławy wyglądają niezwykle lekko. To wytrzymałe, stalowe nogi, które w tej kolekcji mają odsłony zarówno w czarnym, industrialnym kolorze, jak i w białej wersji scandi. Oferowane w asortymencie sklepu ławy drewno-metal wyróżniają się rzetelnym dopracowaniem. Nieskazitelna jakość produktów jest widoczna na każdym etapie produkcyjnym mebla. Meble mają niezwykle reprezentacyjny wygląd – są niespotykanie solidne i dobrze wyważone. To mistrzowskie wykonanie, które jest efektem wieloletniego doświadczenia w tworzeniu mebli loftowych. 

Naturalne drewno dębu pokryte jest ekologicznymi powłokami w pełni bezpiecznymi dla ludzi, zwierząt i roślin. Możesz na ławie z drewna i metalu spokojnie zaplanować nawet prace ręczne z małym dzieckiem. To, co magnetyzuje w tej kolekcji ław to zabawa formą. Poszukiwanie idealnych linii, widoczne jest nie tylko w ogólnym kształcie geometrycznej bryły, ale również w ukształtowaniu mocnych, metalowych wsporników. Wszystkie łączenia drewnianego korpusu ławy z metalowymi nóżkami są profesjonalnym spoiwem. W galerii znajdziesz drewniano–metalowe ławy zarówno pojedyncze, jak i tworzące kilkuczęściowe zestawy. Wszystkie ławy można łatwo połączyć z innymi meblami oferowanymi w sklepie internetowym Oleslaw.pl. Dzięki ich plastyczności utworzysz doskonale pasujące do siebie komplety. Ławy drewno-metal to nagradzane produkty, o czym świadczą certyfikaty: „Wood Premium Quality” oraz „Furniture Design 3.0”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu. Prezentowane w niej ławy pięknie udekorują Twoje wnętrze – będą magnetyzującym i praktycznym dopełnieniem aranżacji.