Półki wiszące

Półki wiszące

Aktywne filtry:

Minimalistyczny design może wykreować maksymalny efekt. W tej kolekcji prezentujemy półki wiszące, które są efektowną dekoracją na ścianę, zapewniającą jednocześnie dodatkowe miejsce do przechowywania książek, zabawek i innych bibelotów. To prosta galeria, która udowadnia, że nawet trzy zwykłe deseczki mogą wykreować olśniewający rezultat. Oferta półek wiszących wyróżnia się nieskomplikowaną konstrukcją, udowadnia, że siła mebla bierze się z jego prostoty. Półki w wersji wiszącej są efektem kreatywnych pomysłów, które kreślą zaskakujące profile. Dobór naturalnych surowców, korzystnie wpływa na design produktów. Drewno to trwały surowiec, gwarantuje wysoką stabilność, ale również wnosi do wnętrza aspekt natury i ciepła, tworząc przyjemny klimat. Półki wiszące w naszej kolekcji są idealnym dodatkiem każdego pomieszczenia, nie tylko domowych pokojów, ale również miejsc komercyjnych i publicznych. Tworzą estetyczne komplety, które dobrze organizują miejsce pracy, zabawy i odpoczynku.

Wiszące półki w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu tworzą półki wiszące, które prezentują ulubiony przez nas trend industrialny. To gama praktycznych akcesoriów, których profile składają się z prostych, geometrycznych linii. Takie zarysy udowadniają, że nawet wisząca półka może prezentować klasyczną i ponadczasową elegancję. Wysublimowanie bryły pozwalają na swobodną aranżację półki w dowolnym miejscu – to uniwersalne kształty, które zaskakują pomysłowością. Szerokie lub wąskie blaty, w różnych odsłonach. W połączeniu z metalowymi, ciemnymi wspornikami eksponują popularny, industrialny charakter mebli. W ofercie sklepu znajdują się również półki z białymi stelażami, które idealnie komponują się z trendami w odmianie scandi. To wytworna geometria, którą stanowią modele z pojedynczą lub podwójną półką. Produkty będą również stylowym dodatkiem pokojów dziecięcych. W niektórych wersjach samodzielnie można wskazać docelowy kolor produktu, wybierając go z gotowego wzornika. Odcienie zaskakują żywą, intensywną barwą zieleni, niebieskiego, a nawet czerwieni i różu. Dla pasjonatów stonowanych i harmonijnych tonacji do wyboru półki do powieszenia w kolorze: białym, szarym i czarnym. 

Asortyment sklepu emanuje wyjątkowym dopracowaniem i starannością wykonania. Półki w wersji wiszącej to solidne produkty, które są w pełni bezpieczne, a do ich produkcji użyto wyłącznie ekologicznych surowców. Mają wymagane atesty i stanowią ciekawe dodatki pokoju. Wiszące modele półek sprawdzą się idealnie jako biblioteczka albo stylowy kwietnik. Łączą w sobie dwie funkcje: dekoracyjną i użytkową, nie zabierając wnętrzu potrzebnej przestronności, tworząc w nim designerski efekt. Dobrze wyglądają w różnych połączeniach i razem mogą tworzyć niebanalne konstrukcje, zmieniające wizerunek miejsca na plus. Nie obciążają pomieszczeń skomplikowaną linią brył. Wiszące półki są estetycznym dodatkiem. To połączenie wysokogatunkowych materiałów i mistrzowskiego rzemiosła, o czym świadczą certyfikaty i nagrody, na przykład: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdej zakupionej półki dodajemy gratisowy bonus w postaci e-booka, który jest nieocenionym wsparciem w samodzielnym aranżowaniu wnętrz industrialnych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów. Półki wiszące w tej kategorii to niewielkie dodatki, ale z ogromną siłą kreacji.