Komody loft

Komody loft

Aktywne filtry:

W tej kolekcji nie znajdziesz bogato zdobionych mebli, ale minimalistyczne komody industrialne, w unikalnej odsłonie. Meble od Oleslaw.pl swoją dekoracyjność czerpią z nieskomplikowania i zachowawczej geometrii, która jest ogromną zaletą mebli loftowych. Komody z kolekcji industrialnej to funkcjonalne wersje, w których ergonomia osiągnęła mistrzowski stopień. Wykazują zaskakujący praktycyzm, ale również atrakcyjną ponadczasowość. To estetyczne komody w modnym, industrialnym stylu, które podkreślą charakter nowoczesnego salonu. Uniwersalizm mebli w stylu loft pozwala doskonale wpasować je w większość współczesnych aranżacji. Wszystko zależy od tego, jaki wariant komody wybierzesz, a tych w ofercie sklepu nie brakuje. 

Komody w tej kategorii prezentują szeroki przekrój wizualny, od loftowych modeli, w których przeważa szlachetne dębowe drewno, po pionierskie wersje mebli w trendzie industrialnym z zupełnie ciemnym kolorem frontów. Mimo klasycznych linii komody loft prezentują niekonwencjonalny wygląd. Stanowią też praktyczne, przestronne miejsce do przechowywania i prezentują różne ułożenie szafek. Niektóre modele wykorzystują dobrze szerokość ściany, a wąskie i wysokie jej długość. Uniesienia korpusu komody na nóżkach dodają meblom lekkości, dlatego komody w industrialnej wersji od Oleslaw.pl prezentują optycznie delikatne bryły, które dobrze wpisują się nawet w małe loftowe przestrzenie. Atrakcyjność mebli wynika z ich gładkiego uformowania frontów, które nie są zdobione w żaden sposób. 

Industrialne komody w stylu loft w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Asortyment sklepu Oleslaw.pl prezentuje moduły proste, ale za to praktyczne i eleganckie w klasyczny sposób. Komody loft dzięki precyzyjnemu połączeniu czerni i dębowego drewna mogą podkreślać wiele nurtów stylistycznych, nie tylko industrialne. Dobrze będą wyglądać w aranżacjach minimalistycznych oraz nowoczesnych i futurystycznych. Precyzyjny duet drewna i metalu sprawia, że komody w loftowym stylu od Oleslaw.pl mają prostą, zabudowaną postać, ale dobór surowców i dopracowanie mebli sprawiają, że wyglądają niebanalnie. To udowadnia, że nawet oszczędny w formie industrialny mebel w stylu loft może być efektywnym dopełnieniem wnętrza. Plastyczność industrialnych komód powoduje, że meble dobrze wyglądają w pojedynkę, ale fantastycznie prezentują się połączone ze sobą w dwa lub trzy egzemplarze, tworząc bardzo funkcjonalny zestaw. Taka modułowość świadczy o wysokiej funkcjonalności produktów. To klasyczne komody industrialne, ale w innowacyjnym wydaniu. Doskonałe dopełnienie prestiżowych biur.

Jakość loftowych komód w ofercie sklepu Oleslaw.pl jest nieskazitelna. Staranne dopracowanie mebli zachwyca na każdym etapie ich produkcji – od profesjonalnie zaplanowanej bryły, po kreatywne wykonanie i rzetelne wykończenie. Certyfikowane surowce o najwyżej klasie tworzą wyjątkowe komody w industrialnej odsłonie od Oleslaw.pl. Meble są trwałe i wytrzymałe. Dodatkową stabilność zapewnia konstrukcja stalowa, malowana proszkowo z grubych profili. Fronty komód to płyta meblowa o podwyższonej odporności na zarysowania oraz materiał, na którym nie zostają odciski palców. Nowoczesna technologia zastosowana w produkcji umożliwia znacznie łatwiejszą pielęgnację bez użycia silnych, szkodliwych detergentów. Koniecznie sprawdź tę kolekcję, w której industrialne komody wyznaczają obecnie nowoczesne trendy w aranżacjach.