Stoły szklane

Stoły szklane

Aktywne filtry:

Stoły szklane prezentowane w tej kategorii aranżują wnętrza stylowe, modne i luksusowe. Taki mebel to wyrazisty akcent, który nie potrzebuje dostojnej oprawy, ponieważ sam w sobie jest mocnym i dominującym dodatkiem wnętrza. W połączeniu z delikatnie urządzonym pokojem będzie rozświetlał pomieszczenie, tworząc spektakularny efekt. 

Stoły ze szklanym blatem w naszej ofercie są atrakcyjną i efektowną bryłą. Asortyment cechuje duża pomysłowość profili i zgrabnych połączeń szkła z różnymi surowcami. To praktyczne i funkcjonale produkty, ponieważ szklane stoły charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Meble z naszej kolekcji wykazują długoletnią, bezproblemową użyteczność. Szkło, używane do produkcji blatów stołów jest specjalistycznie hartowane. Stanowi ono designerską inspirację do tworzenia wyjątkowych wnętrz, które magnetyzują swoim niepowtarzalnym urokiem. Oprócz walorów estetycznych ważną zaletą szklanych stołów jest ich ergonomia. Meble posiadają stabilne wsporniki oraz blaty odporne na zarysowania. 

Szklane stoły w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Szkło to wyjątkowo estetyczny surowiec, który tworzy nieoczywistą elegancję w pomieszczeniu. W naszej kolekcji znajdziesz klasyczne szklane modele stołów, prezentujące nieskomplikowane linie. Takie stoły będą idealnie podkreślać wnętrza o bardziej przejrzystych i minimalistycznych stylach. Idealnie zaakcentują elegancję salonu lub gabinetu. Ciekawą wersją w galerii sklepu są szklane stoły transparentne, których blaty i nogi stanowią w całości przeźroczystą konstrukcję. To trwały duet szklanego blatu połączonego z poliwęglanowym stelażem. Takie stoły ze szkła są idealne do wnętrz niewielkich. Błyszcząca poświata i całkowicie odbijająca światło bryła dodaje małym i zacienionym miejscom optycznej przestronności. Szkło nigdy nie wychodzi z mody a jego delikatna, gustowna stylistyka dopasowuje się znakomicie w różnorodne wnętrza – tradycyjnie i nowoczesne. Surowiec dobrze łączy się z kamieniem, metalem i drewnem, dlatego szklane stoły są głównym wyposażeniem wnętrz luksusowych, w których dominuje marmur i złoto. Nietuzinkowo zaprojektowane meble dodadzą również uroku industrialnemu wnętrzu, będąc niebanalnym dodatkiem ulubionego przez nas nurtu. Stół wykonany ze szkła to niezbędny mebel w aranżowaniu wnętrz, które cechują się designerską stylistyką i nowoczesnym wykończeniem. 

Wszystkie produkty prezentowane w tej kolekcji wyróżnia wytrzymały, szklany blat, wyprodukowany ze specjalistycznie hartowanego, grubego szkła. Kluczowe są łączenia blatu ze wspornikami, które w naszej kolekcji są efektem zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Stoły szklane w naszej kolekcji to perfekcyjnie wyważone, dopasowane i zamontowane elementy, które tworzą jedną, spójną konstrukcję. Uwagę zwraca staranne dopracowanie, które widać już przy pierwszym kontakcie z meblem. Blaty stołów to mocne i odporne na uszkodzenia solidne tafle. Szkło poddane profesjonalnej obróbce emanuje pięknym, gustownym profilem, tworząc mocno reprezentacyjne meble. Stoły zaskakują komfortowym użytkowaniem i łatwym utrzymaniem w czystości. Do każdego zakupionego u nas stołu dołączamy w prezencie darmowy e-book, który jest cennym poradnikiem w samodzielnym aranżowaniu wnętrz industrialnych. Stoły szklane to uniwersalne i praktyczne dodatki wnętrz.