Stoły drewniane

Stoły drewniane

Aktywne filtry:

Drewniane stoły to najważniejsze meble domu. Blaty o dużym znaczeniu, wokół których toczą się spotkania o różnym charakterze: rodzinnym lub zawodowym. Stoły z naturalnego drewna w naszej kolekcji to centra dowodzenia, które jednoczą ludzi. Naturalne, o ciepłej barwie i miłym dotyku magnetyzują swoim urokiem. Modele z drewna prezentują różne struktury i zaskakujące profile, które ułatwiają dostosowanie mebla do indywidualnych preferencji. Stoły magnetyzują i potrafią zdominować swoim naturalnym pięknem. Są praktyczne, spełniają swoje funkcje użytkowe i estetyczne. Stoły są wyprodukowane z naturalnego surowca, co zdecydowanie zwiększa ich wytrzymałość. Solidna konstrukcja drewnianych mebli gwarantuje niespotykaną trwałość. Inwestycja w drewniany stół zdecydowanie się opłaci, ponieważ nic nie tracąc ze swojej niepowtarzalnej formy, produkt będzie służyć długie lata, mając szansę stać się wielopokoleniową pamiątką rodzinną. 

Stoły z drewna w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Stoły drewniane w naszej kolekcji są synonimem szlachetności i klasycznej elegancji. To uniwersalne i ponadczasowe produkty, które stanowią unikalne eksponaty domu. Drewno to bardzo plastyczny surowiec, który wyśmienicie łączy się z kamieniem, metalem i szkłem. Stoły wykonane z drewna występują w modnych odsłonach industrialnych, w których ten tradycyjny materiał harmonijnie łączy się z metalem. Drewniany stół będzie idealnym uzupełnieniem nie tylko wnętrz loftowych, ale również nowoczesnych i minimalistycznych. W jasnej odmianie drewna i w połączeniu z białym metalem z powodzeniem może dekorować skandynawskie pomieszczenia. Dla zwolenników klasyki dedykowane są stoły w stylu retro, w całości wykonane z drewna. Takie wersje mebla będą idealnie pasować do pokojów przytulnych i zarazem bardzo eleganckich. Stonowane wzornictwo, jakie wyróżnia tę galerię, pozwala na zaadoptowanie drewnianego stołu w każdym pomieszczeniu. 

Stoły drewniane dostępne w sklepie Oleslaw.pl różnią się nie tylko designem, ale też niejednorodnym uformowaniem konstrukcyjnym. Posiadają symetryczne drewniane blaty prezentujące klasyczne, geometryczne zarysy. W galerii można znaleźć również nowoczesne egzemplarze, których bryła wyróżnia się spokojną, przewidywalną linią, tworzącą ergonomiczne powierzchnie. Wysublimowanie profilu dodaje meblom uroku. Wszystkie stoły są atrakcyjne wizualnie, prezentują bursztynowe usłojenie drewna i zachwycają lekko błyszczącą politurą blatu. To lekkie formy, które pomimo ciężkich i solidnych połaci prezentują się w sposób subtelny i delikatny. Kreatywność konstrukcyjna stołów została oparta na prostocie, co działa jako dodatkowy plus mebla. Produkty nie obciążają pomieszczenia i nie zabierają mu przestronności. Stoły drewniane w Oleslaw.pl to formy, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Galerię sklepu Olesław wyróżnia niedościgniona jakość, która zachowana jest na każdym etapie produkcyjnym. Przejawia się w profesjonalnie zaprojektowanej bryle drewnianego stołu, starannie dobranych surowcach, mistrzowskiemu uwolnieniu mebla i szczegółowym, dopracowanym wykończeniu. Drewniane blaty zachwycają znakomitym wypolerowaniem i gładką powierzchnią. To solidne i rzetelnie wykonane stoły, w których duże znaczenie miała rzemieślnicza praca doświadczonych artystów. Dzięki niej stoły drewniane w ofercie sklepu Oleslaw.pl mogą lśnić unikalnym blaskiem. Wszystkie modele posiadają sprawdzone i przetestowane blaty, których jakość jest potwierdzona certyfikatami „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do każdego zakupionego produktu w naszym sepie dołączamy gratis unikatowy e-book autorstwa Pani Magdaleny Wrońskiej – cenionej projektantki wnętrz o wartości 39 zł. Poradnik pomoże samodzielnie, ale stylowo kreować industrialne aranżacje z wykorzystaniem stołów drewnianych, które będą stanowiły serce domu lub główny punkt biura.