Stoły prostokątne

Stoły prostokątne

Aktywne filtry:

Kolekcję stołów z blatami w kształcie prostokąta dostępnych w naszym sklepie internetowym wyróżnia minimalizm i prostota. Blaty stworzone są z inspiracji i zafascynowania do uniwersalnego stylu industrialnego, który łączy w designerski sposób dwa surowce: metal i drewno. Nie oznacza to jednak, że to jedyne prostokątne modele w tej galerii. Znajdziesz tu również stoły w kształcie prostokąta wykonane ze szkła, transparentne, które idealnie odnajdą się w nurtach luksusowych. W loftowym ujęciu stołów udało nam się stworzyć również wersje w odmianie skandynawskiej, które ukazują naturalistyczne i jasne połączenie ciepłej odmiany drewnianego blatu z białymi wspornikami. To udowadnia, że nawet określony trend, może mieć kilka odmian i prezentować różne wariacje na ten sam, meblarski temat. Stoły prostokątne w naszym sklepie internetowym główną uwagę podkreślają nietuzinkowym blatem. To on jest głównym bohaterem i prezentuje najwięcej dekoracyjnych aspektów. 

Prostokątne stoły w ofercie sklepu internetowego Oleslaw.pl

Kolekcja sklepu Oleslaw.pl eksponuje klasyczne profile, ale w eleganckim wydaniu. Stoły prostokątne emanują tu wysublimowaną, geometryczną linią. Są nieskomplikowane w konstrukcji, ponieważ pozostawiają sporo światła na prezentację zachwycającego blatu. To aksamitnie gładka struktura, którą uzyskano poprzez staranne, rzemieślnicze wykonanie. Cały urok powierzchni prostokątnego blatu stołu uzyskaliśmy, wykorzystując do produkcji najtrwalszy i najszlachetniejszy surowiec – dąb, który jest królem polskich drzew, najchętniej stosowanym materiałem do produkcji mebli. Dąb wykazuje niesamowite cechy. Jest niesamowicie trwały, a wraz z upływem czasu kolor naturalnego usłojenia staje się bardziej oleisty i wyrazisty. W naszym asortymencie stoły prostokątne w odmianie industrialnej prezentują złoto-miodowe blaty, są jak drogocenny bursztyn, w którym ujęta jest cała historia drzewa. Naturalne desenie tworzą wyrazistą i magnetyzującą powłokę, obok której nie można przejść obojętnie, dlatego nasze stoły charakteryzuje pomimo konwencjonalnych profilów duża dekoracyjność. Zdecydowanie przekłada się to na wnętrze. 

Ponadczasowość stołów pozwala na ich umieszczenie nie tylko w jadalni czy kuchni, ale również w salonie. Stoły prostokątne w naszym asortymencie są mocno reprezentacyjne, dlatego z powodzeniem wyposażą również komercyjne przestrzenie: gabinety, biura, hotele i restauracje. Ich umieszczenie od razu zmienia wizualizację pomieszczenia, w jakim się znajdują. W ofercie występują również prostokątne szklane tafle blatów, które wspaniale wymodelują małe i zacienione pokoje. Całkowicie przeźroczysty stół odbija światło i tym samym optycznie powiększa salon, czyniąc go miejscem luksusowym. To stoły prostokątne przeznaczone do jadalni i pokojów dziennych w odsłonie glamour. Charakteryzują się zaskakującą bryłą wykonaną z grubego, hartowanego szkła i poliwęglanowych wsporników. Zarówno stoły z drewnianym, jak i szklanym blatem dobrze łączą się z każdym surowcem i kolorem, dlatego będą idealnie komponować się z resztą wyposażenia pokoju. W galerii masz do wyboru proste nogi lub modele prezentujące futurystyczne wsporniki. Ciekawie prezentują się stoły w komplecie z drewnianą ławeczką. Nadają się do dekoracji nie tylko domowych pomieszczeń, ale także eleganckich jadłodajni. 

Główną cechą wyróżniającą prostokątne stoły dostępne w ofercie Oleslaw.pl są nietuzinkowo zaprezentowane blaty. To praktyczne, pięknie wygładzone powłoki, które w nowoczesny sposób zespolono z nogami. Stoły prostokątne zachwycają mistrzowskim połączeniem surowców, które tworzą jedną, wytworną konstrukcję. To wytrzymałe meble, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Blaty są solidne i zabezpieczone najlepszymi na rynku środkami, które tworzą ekologiczne, lekko połyskujące powłoki. Wszystkie stoły prostokątne mają stosowne atesty i certyfikaty, dopuszczające je do kontaktu z żywnością i gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania nawet przez dzieci. Nie wymagają samodzielnego montażu, dostarczamy je pod wskazany adres jako gotowy produkt, którym od razu możesz się cieszyć. Niesamowitą jakość mebli potwierdzają nagrody i wyróżnienia, na przykład: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego modelu dołączamy prezent o wartości 39 zł w postaci wartościowego e-booka, pozwalającego na samodzielne kreowanie wnętrz industrialnych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą stołów. Z pewnością znajdziesz w niej swój wymarzony model.