Stoły okrągłe

Stoły okrągłe

Aktywne filtry:

Kolekcja tych stołów na okrągło cieszy się ogromną popularnością w naszym sklepie internetowym. Stoły z okrągłymi blatami w niekonwencjonalny sposób urządzają wnętrze i zachęcają do wspólnych spotkań, przyjaznym, kulistym profilem. W takim kręgu jest miło zasiąść i urządzić sobie miłą pogawędkę. Galeria to zróżnicowana paleta, która eksponuje kilka ciekawych i modnych trendów. Część stanowią blaty w odmianie skandynawskiej, którą wyróżnia praktycyzm i naturalizm. Znajdziesz tu również stoły okrągłe wykonane z profesjonalnie hartowanego szkła lub z marmurowym blatem. Niezależnie od powierzchni stołu, uwagę przyciągają kreatywne wsporniki, które stanowią mocny atut dekoracyjny. Bryły są klasyczne i niekonwencjonalne, dlatego z łatwością dopasujesz wybrany model do swojego wnętrza. Ofertę sklepu wyróżnia nietuzinkowa geometria, która udowadnia, że nawet proste kształty mają w sobie magnetyzujący pierwiastek. Okrągłe stoły to kolekcja, którą należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz zaaranżować wnętrze nowoczesne i niebanalne. 

Okrągłe stoły w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl prezentuje przyjazne odmiany scandi, które wyróżnia śnieżnobiały odcień i wsporniki z jasnego, litego drewna. Stoły okrągłe mają w tej wersji uniesiony blat na czterech lub trzech wysokich nóżkach, które do bryły wnoszą subtelny zarys i lekkość. Wersje luksusowe połyskują okrągłym szklanym blatem i metalowymi stelażami. To modele stołów, które są idealne do małych i zacienionych salonów, odbiją światło i optycznie je powiększą. Uwagę przykuwają stoły okrągłe z metalowymi nóżkami w kolorze srebra lub złota, które emanują nowoczesną architekturą wsporników. To ciekawe, druciane kosze, które zespolone są z orzechowym blatem. Geometryczne nogi będą idealne do aranżacji nowoczesnych i futurystycznych. Stoły okrągłe dla miłośników niestandardowych rozwiązań dedykowane są w eliptycznej osłonie blatu. Połączenie go z kubełkowymi siedziskami w formie fotelu utworzy prestiżową dekorację salonu i mocno podkreśli jego charakter. To wielokierunkowa kolekcja, w której znajdziesz również blaty marmurowe i wykonane z cieńszej wersji drewna – MDF-u. 

Stoły z okrągłym blatem w asortymencie sklepu wyróżnia łatwość dopasowania krzeseł, ponieważ przy owalnym blacie można ustawić nawet ich nieparzystą liczbę. Takie uformowanie nikogo nie naraża na ostre kanty i jest zdecydowanie bezpieczniejsze dla małych dzieci. Wszystkie osoby, które zasiądą przy naszych stołach, będą sobie równe, a ich twarze zwrócone ku sobie, co sprzyja swobodnym rozmowom. Z łatwością dostaniesz się do każdej części blatu, w poszukiwaniu cukiernicy lub solniczki. Okrągły kształt stołu prezentuje się przyjaźniej niż prostokątny czy kwadratowy i pięknie wygląda nawet ustawiony we wnęce, wykuszu lub rogu. Stół okrągły to idealne rozwiązanie do niewielkich jadalni. Zajmuje mniej miejsca i optycznie powiększa przestrzeń, zwłaszcza dostępne w tej kolekcji stoły okrągłe na jednej nodze. Delikatnie i subtelnie prezentują się jasne stoły i one dobrze wymodelują niewielkie pomieszczenia, w szczególności z lekkimi, ażurowymi lub transparentnymi krzesłami. 

Stoły zachwycają nie tylko praktycznością i dużymi możliwościami aranżacyjnymi, ale również bardzo popularnym, opływowym kształtem blatu. Stoły okrągłe to modne meble, które w naszej kolekcji wyróżnia rzetelna jakość. Każdy etap produkcji mebla został dokładnie przemyślany: od starannego zaplanowania bryły, przez jej kreatywne uwolnienie, aż do starannego, rzucającego się w oczy wykończenia. O niespotykanej jakości mebli zaświadczają liczne nagrody i wyróżnienia, na przykład: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego okrągłego stołu dołączamy darmowy e-book w postaci poradnika pomagającego samodzielnie urządzić wnętrze industrialne. Wszystkie stoły okrągłe charakteryzują się mocną trwałością. To solidne, wzmocnione konstrukcje, odporne na urazy mechaniczne i zarysowania. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, po to, by znaleźć w niej model idealnie pasujący do Twojego wnętrza.