Stoły 120x80 cm

Stoły 120x80 cm

Aktywne filtry:

Nawet w niewielkiej kuchni czy jadalni liczy się funkcjonalność. Ważny też jest design, który utworzy odpowiedni charakter wnętrza. Nasza kolekcja prezentuje praktyczne stoły w rozmiarze 120 x 80 cm, które nie tylko są wygodnym blatem, ale dodatkową elegancko zagospodarowują przestrzeń, nadając jej nowoczesnej i stylowej nuty. Stoły 120x80 nawiązują do ponadczasowego industrializmu, ale mimo surowych profili wyróżniają się pięknem bursztynowych blatów i naturalnym ciepłem surowca, co również przenosi się na wnętrze. Dedykowane są osobom, które kochają minimalizm w wytwornej oprawie. Stoły w wymiarach 120 x 80 cm prezentują praktyczny design, ale nie są nudną bryłą. Nawet ich niewielki rozmiar pokazuje, że to mistrzowska sztuka meblarstwa przez duże S, o czym świadczy profil mebli oraz ich nieskazitelne wykończenie. Plastyczność produktów to ich duża zaleta. Stoły w naszej ofercie eksponują różne konstrukcje. Jeśli poszukujesz modelu, który ma zmieścić się w niedużym pomieszczeniu, to meble o wymiarach 120 x 80 cm sprawdzą się w takim miejscu, dodatkowo kreując w nim estetyczny efekt. 

Stoły o wymiarach 120 x 80 w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Kolekcja sklepu Oleslaw.pl udowadnia, że siła mebla bierze się z jego pierwotności i prostoty. To geometryczne kształty stołów, które nie prezentują skomplikowanych zarysów, ale magnetyzują olśniewającym surowcem. Dębowe blaty stołów o wymiarach 120x80 są pierwszoplanowym bohaterem tych konstrukcji i to one przyciągają wzrok. To nieskazitelne powierzchnie, które przedstawiają naturalistyczne desenie. Stoły 120 x 80 cm są ozdobą każdego wnętrza, wnosząc do niego spokojną dynamikę i tworząc w nim przytulny klimat. W galerii znajdują się typowe dla nurtów loftowych połączenia solidnego blatu z metalowymi, czarnymi wspornikami. Dedykowane miłośnikom nurtów ekologicznych, minimalistycznych, a nawet futurystycznych. Stoły o wymiarach 120 x 80 cm prezentują także zgrany duet masywnego blatu z białymi stelażami. Ta wersja będzie pasować do stylów scandi, które preferują jasne odmiany mebli. Stoły w takiej odsłonie mają subtelniejszy kształt i ponadczasowy charakter, idealnie nadający się zwłaszcza do pomieszczeń o małych metrażach. 

Stoły z Oleslaw.pl są wyjątkowo wytrzymałe, to nie tylko zasługa dębu, charakteryzującego się dużą gęstością, ale również profesjonalne łączenia materiałów. Wszystkie stoły 120 x 80 cm w naszej kolekcji wyróżniają się rzetelnym wykończeniem. To po mistrzowsku dopracowane meble, które prezentują wysoko gatunkowe surowce. Świadczą o tym atesty, certyfikaty i nagrody na przykład „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Solidne blaty stołów emanują elegancką poświatą – to ekologiczna warstwa, która chroni szlachetny surowiec. Wszystkie stoły w wersji 120 x 80 spełniają normy i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Wsporniki są masywne, produkowane z hartowanej stali. Każdy zakupiony w naszym sklepie stół otrzymuje 5-letnią gwarancję. We wszystkich modelach delikatnie zaokrąglono rogi, by zwiększyć ich bezpieczeństwo. Stoły o wymiarach 120 x 80 cm są gotową konstrukcją i nie wymagają montażu. Do ich zakupu dołączamy prezent w postaci ciekawego e-booku, radzącego jak samodzielnie urządzać wnętrza industrialne.