Stoły 140x80 cm

Stoły 140x80 cm

Aktywne filtry:

Stół to klasyka meblarstwa, która świetnie wpisuje się w każde pomieszczenie, dobrze komponując się z wszystkimi stylami. Plastyczność drewnianego blatu i jego ciepłe barwy pozwalają stworzyć przytulną atmosferę. Stoły 140 x 80 w naszej kolekcji są idealne do kuchni, jadalni, a nawet salonu. Dobrze wyposażą również miejsca komercyjne. W zestawie z ławką mogą urządzać hotelowe restauracje albo stylowe puby i kawiarnie. Dużą atrakcją mebli jest dębowa połać – bursztynowy blat, który zachwyca naturalnym pięknem. Odpowiednio wykończony zwraca uwagę swoją przepięknie połyskującą warstwą, której nie należy ukrywać pod obrusem. Stoły w rozmiarze 140x80 cm gwarantują wygodne miejsce aż 6 osobom. Na co dzień mebel będzie komfortowym miejscem do wspólnych posiłków dla 4 domowników, dlatego najczęściej wybierają go rodziny z dwójką dzieci. Rozmiar 140x80 znajduje zastosowanie w mieszkaniach o niewielkim lub średnim metrażu. Stoły w tym rozmiarze nie zajmują dużo miejsca, a ich lekka konstrukcja nie pozbawia wnętrza przestronności. Są olśniewającą ozdobą. Dekorują w stylu klasycznej elegancji. 

Stoły w rozmiarze 140 x 80 cm w ofercie sklepu Oleslaw.pl

Blat jest główną atrakcją stołu. To on gra tutaj pierwszoplanową rolę. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Stoły z blatem o wymiarach 140 x 80 cm magnetyzują urokiem prostego, ale wytwornego mebla. Uzyskane w naturalny sposób desenie prezentują całą historię drzewa, z jakiego powstają nasze stoły. To szlachetny dąb, który jest prawdziwą perłą, jeśli chodzi o cenność surowca. Tworzy dostojne i gustowne meble, które dekoracyjnie mogą zdominować wnętrze. Stoły 140x80 magnetyzują swoją ciekawą połacią, która dzięki pierwotnym deseniom drewna wprowadza do mebla sporo dynamiki, przenosząc ją również na wnętrze. W asortymencie sklepu Oleslaw.pl stoły w rozmiarze 140x80 cm bryłą przypominają industrialną odmianę mebla. To charakterystyczne, loftowe zarysy, które dedykowane są miłośnikom surowych profili, nieskomplikowanych i minimalistycznych. Dla nas ten styl jest ponadczasowy. W kolekcji Oleslaw.pl znajdziesz również modele, które można swobodnie wpasować w nurty skandynawskie, duńskie lub norweskie. To łączenia blatu z białymi wspornikami. Takie wersje mebli o wymiarach 140 x 80 cm tworzą uniwersalne produkty, które oprócz ergonomii wykazują dużą łatwość łączenia z pozostałym wyposażeniem pomieszczenia. 

Stoły 140 x 80 cm w sklepie Oleslaw.pl wyróżniają się dopracowanym wykończeniem. To nie tylko solidny drewniany blat, ale również jego charakterystyczna powłoka. Tworzy ją lekko lśniąca warstwa ekologiczna, powstała na skutek zabezpieczenia drewna. Stoły mają wszystkie wymagane atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Bezpiecznie mogą z nich korzystać wszyscy domownicy, ponieważ ich kanty lekko zaokrąglono. Wsporniki tworzy zahartowana stal. Wszystkie stoły w wymiarach 140x80 cm w Oleslaw.pl cechuje niespotykana trwałość, nie tylko za sprawą mocnego, dębowego blatu, ale również profesjonalnemu zestawieniu i połączeniu materiałów. Produkty otrzymują liczne certyfikaty i nagrody, między innymi: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Do każdego zakupionego modelu dołączamy prezent w postaci darmowego e-booka autorstwa cenionej projektantki wnętrz – Pani Magdaleny Wrońskiej. To wspaniały poradnik dotyczący samodzielnego aranżowania wnętrz industrialnych.