Stoły 160x90 cm

Stoły 160x90 cm

Aktywne filtry:

Blat nie za duży i nie za mały to blat w sam raz! Takie są stoły 160 x 90 w naszej kolekcji. Komfortowe powierzchnie dla 4 osób, optymalne dla 6. To klasyczne meble dla standardowej rodziny, które oprócz tego, że są funkcjonalne, pięknie dekorują miejsce, w jakim się znajdują. Jadalnia, kuchnia czy salon może teraz świecić zupełnie innym blaskiem, jeśli znajdzie się w niej dębowy stół z blatem w rozmiarze 160x90 cm z naszej kolekcji. Galeria prezentuje minimalistyczne, drewniane blaty, których design oparty jest na prostych liniach. Taki zabieg tworzy siłę dekoracyjną mebla, ponieważ pozwala błyszczeć mocno wyróżniającej się, dębowej powierzchni. Stoły 160 x 90 cm dzięki zachwycającej, bursztynowej połaci są przykładem prawdziwej perły meblarstwa. Urokliwie magnetyzują i nie można obok nich przejść obojętnie. Mimo że są dedykowane fanom prostych i surowych rozwiązań, dzięki profesjonalnemu zastosowaniu surowców zwracają powszechną uwagę. Ich czar przenosi się również na wnętrze, które dzięki miodowej poświacie zyskuje przyjemny, ciepły klimat. 

Stoły w rozmiarze 160 x 90 cm w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment sklepu Oleslaw.pl prezentuje stoły o wymiarach 160 x 90 cm, których cała konstrukcja została oparta na surowej i nieskomplikowanej aranżacji industrialnej. To nasz ulubiony styl, który interpretujemy na różne sposoby. W ofercie Oleslaw.pl znajdują się stoły o prostych kształtach, prezentujące typowe, loftowe duety solidnego, drewnianego blatu i czarnych, metalowych wsporników. Dla miłośników trendów scandi zamieniliśmy tradycyjne stelaże na białą, hartowaną stal. Drewniane stoły 160x90 cm w takim wydaniu są jaśniejsze i doskonale pasują do naturalistycznych wnętrz, tak charakterystycznych dla krajów północnych. Kolekcja udowadnia, że nawet stoły industrialne mogą mieć ponadczasowy charakter. Wszystkie modele z drewna zachwycają wysublimowanym designem. To konwencjonalne kształty, w których dominującą rolę przejmuje blat stołu o wymiarach 160 x 90 cm i to on jest tutaj głównym, dekoracyjnym elementem mebla. Jego strukturę tworzą naturalne usłojenia drewna, które podczas produkcji wydobyto i mocno podkreślono, kreśląc spektakularny efekt. Stoły 160 x 90 cm mają w tej kolekcji również tradycyjną odsłonę, pozwalającą na umieszczenie mebli nawet we wnętrzach retro. 

Stoły w wymiarze 160x90 cm z Oleslaw.pl wyróżnia wyjątkowe dopracowanie. To rzetelność konstrukcyjna, ale i jakościowe, szczegółowe wykończenie mebla. Do zabezpieczenia blatu użyto najlepszych na rynku produktów, które tworzą ekologiczne powłoki. Stoły posiadają liczne atesty, certyfikaty i nagrody, jak: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Meble są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Ich kanty delikatnie zaokrąglono, tworząc przyjazne linie. Stoły 160 x 90 są niezwykle trwałe. To zasługa surowców: gęstego i wytrzymałego dębu oraz specjalistycznie hartownej stali. Produkty prezentują niezwykłą klasę i elegancję, a ich design pomimo prostoty konstrukcyjnej zachwyca niebanalnym surowcem. Stoły będą ozdobą nie tylko domowych pomieszczeń, ale również komercyjnych.