Stoły 180x90 cm

Stoły 180x90 cm

Aktywne filtry:

Stoły 180 x 90 cm w tej kolekcji to idealna propozycja dla osób, które poszukują stylowych rozwiązań o minimalistycznym, ale eleganckim charakterze. Design mebli jest niezwykle efektowny i robi spektakularne wrażenie. Stoły o wymiarach 180 x 90 cm doskonale sprawdzą się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, choć ich ponadczasowość pozwala również na łatwe wkomponowanie niektórych modeli w pomieszczenia o charakterze tradycyjnym. Wszystkie stoły 180x90 w naszej galerii są pochwałą uniwersalnego i popularnego trendu industrialnego. To idealny blat do jadalni lub salonu. Jednak jego reprezentacyjny kształt pozwala na udekorowanie nim również wnętrz komercyjnych, jak restauracje, hotele, kawiarnie. Dzięki profesjonalnie wykreowanej i wykończonej bryle stoły z blatem w rozmiarze 180 x 90 cm zmieniają na plus wizerunek każdego miejsca. To prestiżowe meble, których blaty są wykonane z dębowego drewna – zachwycają miodową, ciepłą barwą, budującą we wnętrzu przytulny klimat. 

Stoły w rozmiarze 180 x 90 cm w ofercie sklepu Oleslaw.pl 

Asortyment stołów 180x90 w sklepie Oleslaw.pl oparty jest na surowym designie, ale to akurat jest zaletą mebla. Główną rolę odgrywa tutaj bursztynowy blat stołu w rozmiarze 180 x 90 cm, który magnetyzuje swoim naturalistycznym pięknem. Uformowanie strukturalne to desenie powstałe z usłojenia – dodają stołom harmonijnej dynamiki. Blaty stołów mają olśniewającą powłokę, która poprzez lekki połysk wydobywa w sposób wyraźny pierwotne warstwy dębu, dzięki temu stoły 180x90 stanowią niezwykle dekoracyjny przedmiot. Kolekcja sklepu Oleslaw.pl oparta jest na trendzie industrialnym, dlatego znajdziesz w niej typowe stoły w stylu loftowym, czyli połączenie solidnego, drewnianego blatu o wymiarze 180 x 90 cm z metalowymi, czarnymi stelażami. Warte uwagi są klasyczne odmiany, prezentujące tradycyjny kształt mebla oraz wersje scandi. W nich czarne wsporniki zastąpiono białymi, tworząc lekkie w formie i kolorze produkty. W takiej odsłonie stoły 180 x 90 cm idealnie pasują do wszystkich trendów krajów północnych oraz stylów minimalistycznych, a nawet futurystycznych. Design mimo swojego wysublimowania jest perłą meblarstwa. Wszystkie stoły w tej kategorii prezentują się lekko, delikatnie i są komfortowym blatem dla 6 osób, a czasem nawet 8. 

Stoły o wymiarach 180x90 cm z Oleslaw.pl wyróżnia rzetelne dopracowanie, przejawiające się na każdym etapie produkcyjnym mebla – od jego projektowania, po kreatywne uwolnienie bryły, aż do starannego wykończenia. To światowa jakość, jaką potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody: „Wood Premium Quality” i „Furniture Design 3.0”. Stoły 180 x 90 cm są stabilne i trwałe, nie tylko za sprawą twardego, dębowego drzewa, ale również specjalistycznie hartowanej stali. Łatwo utrzymuje się je w czystości. Stoły z drewna o rozmiarze 180 x 90 imponują długością użytkowania w swojej niezmienionej postaci. Meble są w pełni bezpieczne i posiadają liczne atesty. Ich kanty delikatnie zaokrąglono, tworząc przyjazne wszystkim produkty. Do zakupu stołu dołączamy prezent w postaci wartościowego e-booka, pomagającego samodzielnie tworzyć industrialne stylizacje we wnętrzu.