Nowe wpisy

Meble do przedpokoju w stylu industrialnym - czyli pięknie już od wejścia.

0 komentarze
4190 odsłony

Przedpokój to przestrzeń, która zaprasza do wejścia.  Pełni on ważną, organizacyjną funkcję w naszym domu. Jest też miejscem, które jako pierwsze jest oceniane przez przybyłych gości, wiec warto by było estetycznie, ale także funkcjonalnie dla domowników.

Jak dbać o drewniane meble?

0 komentarze
807 odsłony

Bez cienia wątpliwości meble drewniane mają w sobie coś niezwykłego. Prezentują się elegancko i stylowo i przetrwają dziatki lat ale aby tak było wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Czy dbanie o drewniane meble jest uciążliwe|? 

Jakie wybrać meble do salonu z ciemną podłogą?

0 komentarze
3979 odsłony

Ciemna podłoga w salonie to nie tylko praktyczny, ale elegancki wybór. Posadzka w takiej tonacji wyraźnie podkreśli charakter wnętrza. Palisandrowa czy hebanowa barwa może jednak zdominować przestrzeń, dlatego ważne jest, by dobrze połączyć kolor podłogi z odpowiednią barwą mebli. Przekonaj się, jakie zestawienia będą tworzyć zgrany duet. 

Jak dobrze ustawić meble w salonie? Poradnik praktycznego meblowania

0 komentarze
13872 odsłony

Jeśli chcesz zapewnić sobie maksymalną wygodę w salonie, meble ustaw tak, by gwarantowały sprawną komunikację. Nie jest to proste, jeśli wnętrze jest trudne w aranżacji. Kilka sprawdzonych pomysłów pomoże Ci dobrze umeblować salon. Wtedy zyskasz komfortową i piękną przestrzeń. 

Jak urządzić i umeblować biuro w stylu industrialnym? Praktyczny poradnik

0 komentarze
828 odsłony

Ten prosty, ale estetyczny styl w architekturze biznesu bije rekordy popularności. To dlatego, że styl industrialny pozwala się czuć swobodnie, a jego nieograniczoność kreuje komfortowe miejsca pracy, dostosowane do pracowniczych wymogów. Przekonaj się, jak bezproblemowo wprowadzić trend do korporacyjnego lub domowego biura. 

Czy stół musi być w kolorze mebli?

0 komentarze
5650 odsłony

Stół to mebel ważny – obowiązkowy i mocno wyróżniający się na tle całego wyposażenia. Przykuwa uwagę, dlatego warto przemyśleć jego design. Co zrobić, kiedy zachwyci Cię model zupełnie w innym odcieniu niż meble? Czy modny trend niedopasowania można zastosować w przypadku tych produktów? Sprawdź, czy stół musi być w kolorze mebli.

Jak dobrać fotel do kanapy?

0 komentarze
4210 odsłony

Kanapa i fotele decydują o funkcjonalności stref relaksu. Fotel to modny mebel, który gwarantuje nie tylko wygodę, ale podkreśla też styl wnętrza. Jak powinno się go dobierać do kanapy, by utworzyć spójny duet? Przekonaj się, jak kreować miejsca pełne relaksu umieszczając w nich odpowiednio skompletowany z kanapą fotel. 

Stół olejowany czy lakierowany? Jaki blat jest lepszy?

0 komentarze
6131 odsłony

Każda powłoka ma swoje plusy i minusy. Farby, lakiery czy naturalne żywice konserwują i zdobią blaty stołów. Asortyment emulsji impregnujących drewno prezentuje szeroką paletę, ale w tym wpisie pod lupą znajdą się dwa najpopularniejsze środki do zabezpieczania surowca: lakier i olej. Sprawdź, czym się różnią i który preparat wygrywa. 

Jak dobrać meble do dębowej podłogi? Poradnik kolorów i stylów

0 komentarze
3564 odsłony

Dębowa podłoga to dominująca dekoracja wnętrza. Magnetyzuje szlachetnym usłojeniem i ciepłą, bursztynową barwą, tworząc we wnętrzu spektakularny efekt. Jakie meble wstawić do takiej przestrzeni, by utworzyć pasującą do całego wnętrza aranżację? Przekonaj się, czytając ten artykuł. 

Dębowy stół – jak dobrać do niego krzesła?

0 komentarze
3246 odsłony

Blat stołu w dębowej odsłonie to prawdziwe arcydzieło, bo dąb to najbardziej ceniona odmiana drewna w meblarstwie. Jak dobrać i zestawić z nim krzesła, by nie przyćmiły tak reprezentacyjnego mebla oraz stanowiły razem z nim elegancką aranżację, sprawdzisz w tym poście.